לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2024, 22:55
  Prototype Prototype אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.14

הרבה זמן חשבתי אם לשתף פה או לא.
הרגשתי קצת לא הוגן, כי יודע שיש כל כך הרבה לספר עליהם וזה יהיה כל כך נורא אם אשכח מישהו.
החלטתי לשתף על ג'מאל עבאס ושחר פרידמן, כתבתי את זה יומיים אחריי שנפלו בטוויטר.
אני רק מקווה שהיה להם טוב פה טרום כניסתם לעזה וכל כך מצטער שלא נעלתי אותם בביתי (כאילו היו נותנים לי)...
לזכר טובי בנינו, רק שנהיה ראויים להם.

יום אחרי הטבח המזעזע שעברנו בעוטף, פתאום אצלי בחצר ישבו כמה חיילים והשאר ישנו בשקי שינה על הרצפה בסלון.
הם ישר קמו ונעמדו מולי, התנצלו על זה שפרצו לי לדירה, אמרו שלא העזו להיכנס לחדר שינה (שהוא גם הממ"ד) ושהם מיד יוצאים.
אמרתי להם שהם שלא יעיזו.
יש להם כאן מזרנים, מקלחת, הדלקתי להם את הדוד למים חמים ואמרתי להם שבייתי הוא ביתם כל עוד הם פה.
ואין מצב שהם לא נכנסים לחדר שינה - זה הממ"ד.
אם יש צבע אדום, חדר שינה או לא, טסים פנימה. בסוף גם הצטלמנו שם כולנו באזעקה.
ישבנו יחד לילות כימים (מי יכל להירדם אחרי מה שחווינו). אוכלים ביחד, עשרות כוסות קפה יחד.
ג'מאל (על הספה בפינה הימנית העליונה עם הסדין השחור לבן. משמאלי בתמונה בחצר בלילה ומימני בתמונה בקפה של בוקר אצלי בחצר) היה מספר על הבית, המשפחה שהוא גאה בה. החברה שבבית. כמה הוא כל-כך גאה במסלול הצבאי שלו ומשפחתו. כמה חשוב לו שהם יהיו גאים בו וכמה החיילים עליהם פיקד היו הכל בשבילו.
הוא ידע לצחוק איתם וידע גם להיות קשוח איתם.
תמיד חייך, אבל ידע לדאוג שכל משימה וכל פעולה תתבצע חד וחלק. בלי עיגול פינות. הוא היה האבא והאמא שלהם פה.
ולהם היה מבט של הערצה בעיניים.
ג'מאל תמיד הסתובב מוכן ולעיתים נא באי-נוחות. "אנחנו רוצים לעבוד הוא אמר".
כשהיה רואה אותי ער לפנות בוקר היה מתעצבן עליי. פוקד עליי ללכת לישון.
"אתם גיבורים" ואמר שאני יכול ללכת לישון, עכשיו הם פה. עכשיו תורם והם שומרים עלינו וייעשו כל מה שצריך כדי שהבית שלנו יחזור. אישית, לא הייתי מסוגל לישון.
אבל האמנתי לו, עדיין מאמין לו.
שחר (ישן על המזרון בצמוד לשולחן האוכל אצלי בסלון ושני מימין, עם השיער הבלונדיני הזה שלו אצלי בממ"ד בזמן אזעקת צבע אדום) היה מספר על החברה בבית, כמה הוא אוהב אותה ואיזה כיף הם עושים. היה מספר על הלברדור הענק שלו, מראה לי תמונות שלהם משחקים, הראתי לו תמונות של צ'ארלי שלי ואמרנו שיום אחד עוד נפגיש ביניהם.
הוא היה קצת שטותניק, אבל כזה שאוהבים ותמיד גורם לחבר'ה לחייך.
סיפר על הכרטיס טיסה שמחכה לו, על התוכניות להעתיד. ההתלבטות בין להתגייס לשב"כ או בכלל לפתוח איזה פוד טראק.
הייתה לו אהבה עצומה לאוכל. סיפר על אוכל שהכין והראה לי תמונות בפלאפון איך הוא מבשל ומאכיל את חברים שלו
בעיקר היה מתלהב מהחומוס שלו ואמר שהוא הכי טוב בארץ.
כל הזמן היה לו חיוך על הפנים.
הם שאלו על העוטף, איך החיים פה וכמה יפה כאן.
דיברנו על איך כשכל זה ייגמר, נשב שוב אצלי בחצר כולנו ונעשה חגיגה.
מדיי פעם הייתי תופס אותם לשיחה, בעיקר את ג'מאל, פלאח ושאר הקצינים. תמיד הייתי מבקש - תשמרו על עצמכם.
באתם מורעלים, מלאי מוטיבציה, הדם בער לכם עם מה שראיתם כאן, רציתם לרוץ. לפעול. ואני רק התחננתי. לאט. אנחנו כבר שילמנו. תהיו זהירים, מורעלים אבל חכמים. שתחזרו הביתה בשלום.
הם כבר לא יחזרו הביתה.
אוהב אתכם,
אזכור אתכם תמיד.
💔🇮🇱🫡

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:01

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר