הצג הודעה בודדת
ישן 20-10-2008, 19:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הדברים היחידים שאני רוצה ממך, אבל איבדתי תקווה לגביהם, זה שתתחיל לכתוב ותהיה מוסרי...

אני מניח שבתוך עולם המושגים הבולשביקי שלך, איום בפנייה למשטרה אמור להטריד אותי, אבל מכיוון
שהדבר היחיד שייחסתי, ואני מוסיף לייחס לך, זה פאק מוסרי, הרי שאתה יכול להתלונן ככל שתחפוץ...
ברגע שאייחס לך משהו שלא עשית, פנה למשטרה ואני אצטרף אליך בתלונה על עצמי...
הרמיזות שלי באות בתגובה לרמיזות שלך (משהו עם ערבית ומקורות - לא סופיאן, כמובן...), ואל לך להלין
על כך. תחושת הנרדפות הפתולוגית שלך היא סוג של בדיחה. לו היית נרדף אלפית ממה שאתה מייחס
לעצמך פה, הרי שלא היית כותב כאן. עובדתית, אפילו איום בחסימה לא קיבלת, בשעה שבני פלוגתא שלך
קיבלו איום כזה, וחלקם אף נחסמו...
הידע שלי על משפחתה של החברה האיראנית שלך אכן נמוך לאין שיעור מהידע שלה על המשפחה שלה...
לגבי המצב הפוליטי והחברתי באיראן אני מניח שאני יכול לבנות קייס מוצק למדי שגם אם היא לא תסכים
איתו, עדיין יהיה נכון ומדוייק. אתה חייב להבין שזה שמישהו לא מסכים לסיסמאות המהוהות שאתה מפיץ
פה (בשמם של "חבר ישראלי ואשתו האיראנית") לגבי המצב באיראן, לא הופך אותו לבקיא פחות. האגדות
על חולשת השלטון באיראן הן בדיחה תפלה. האגדות על כך שאין בעייה עם "העם האיראני" גם הן סוג
של בדיחה. רוב העם האיראני נולד הרבה אחרי המהפכה וספג את עקרונותיה. נכון, יש שם אי שביעות
רצון ממצב כלכלי מחורבן ויש צעירים שרוצים רפורמות. מצד שני, יש הרבה אחרים ש-ל-א רוצים רפורמות.
בבחירות האחרונות לפרלמנט ולנשיאות, זכו הקיצוניים-יותר ברוב מוחץ. ה"רפורמיסטים" (נוסח חתאמי)
הם פנאטים מוחלטים בנוגע לישראל. העובדה היא שכרגע השלטון באיראן מוחזק בידי אדם כ"כ קיצוני,
שהמנהיג הרוחני חמנהאי (זה שהוגדר כ"קיצוני" בתקופת חתאמי) מוגדר כ"שמרני מתון" ביחס אליו...
אחמדי נג'אד לא זכה בשלטון בהפיכה צבאית, ולא בהגרלת לוטו. הוא רץ לבחירות מול המועמד ה"מתון"
רפסנג'אני, שנהנה מתמיכת הממסד וההון המשפחתי העצום שלו - וניצח באופן מוחץ.

את האגדות על כך שטיפולי-תעמולה מועילים ליחסי הציבור של ישראל, ראוי שתספר לאנשים שלא ראו
מה המצב בבתי החולים הציבוריים בארץ, ולא יודעים שיש בני אדם מ-ש-ל-נ-ו שמשלמים את המחיר
של הפיכת חדרי אשפוז למצגת של "מה יפית" לכמה שלומיסטים בחו"ל שבכל מקרה ישאלו למה הבאנו
רק אחד, ולמה הוא קיבל רק את סגן מנהל המחלקה ולא את מנהל המחלקה, ולמה לא היה לו חדר לבד
ולמה הטלוויזיה הייתה 12 אינץ' ולא 32 אינץ' וכן הלאה...

בקיצור, המכנה-עצמו, אין תוחלת לתעמולת הכזבים שלך. כל מטופלי השטחים האפורים שמוכנסים לכאן,
לא מסייעים לנו תדמיתית - והנזק שבאובדן מיטות אשפוז, הוא נזק שאין לו תחליף. אין הצדקה שאשקלוני
קשיש ישכב במסדרון בברזילי בגלל שפלסטיני כלשהו הצליח לקבל אישור לטיפול בארץ, וזכה למיטה
בחדר אשפוז. אין הצדקה, נקודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום