לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2005, 13:56
  unccle SAM unccle SAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
לצערי מדינת ישראל היא מדינה כ"כ חלשה שהתגובה תיהיה כפי שנאמר ירי בודד...

לצערי מדינת ישראל היא מדינה חלשה...לא הצבא חלש,יש לנו צבא מעולה אולם ההנהגה חלשה וכפי שנאמר פה כבר אם ינקטו בפעולה רצינית אז מיד יצאו להפגנות בעולם, יופעל עלינו לחץ דיפלומטי קל והופה מדינת ישראל ה"""""חזקה""""" מתקפלת האפסיות והתרפסות אל מול אירגוני הטרור אשר רואים בכך ניצחון שלהם מה שמעלה מוטיבציה ואומץ לנקוט פעולות נועזות יותר.

עוד נקודה עד כמה מדינתנו עלובה-- מדי יום משוגרים פצמ"רים לעבר שטח ישראל להזכירכם הדרג המגיני והצבאי אמר שירי של קאסמים על מדינת ישראל לא יעבור בשקט, אולם ירי כזה מבוצע באופן יומיומי וכולכם עדים שלא זוכה לתג' רצינית מצד מדינת ישראל.
להזכירכם זה מה שהיה ברצועת עזה כאשר התרגלו לספוג מטחי קאסמים עצומים (יותר מ 20 ביום) עד שמדי פעם היו הרוגים ואז צה"ל הגיב תג' עלובה ששוב העלתה מוטבציה...עד שלבסוף צה"ל יצא מרצועת עזה (תוכנית ההנתקות) כמובן שזה מורכב יותר אבל אני לא רוצה להכנס לפוליטיקה ושאר החלטות אסטראטגיות שגיות (לטעמי).
מה שקרה בעזה יקרה בשטח ישראל הם יתרגלו לספוג קאסמים כל יום עד שיהיו הרוגים צה"ל יצא לפעולה "גדולה" שגם ממנה הוא יתקפל ושוב עלית מוטיבציה והחמרת המצב...

שוב לכל ההסטוריה של מדינת ישראל לא הקדמנו תרופה למכה אלא קיבלנו מכות קטנות בלחי אחת ואז הפננו את השניה קיבלנו מהלומה ואז נלחמנו (חוץ מתקיפת הכור הגרעיני בעירק ומלחמת ששת הימים).

עד נקודה איזה מדינה-- שימו לב איך אנו אזרחי המדינה והדרג המדיני סובלים ירי של רקטות לתוך שטח ישראל!!!!!!!!!!! איזה מדינה שמכבדת את עצמה תרשה דבר כזה?? שום מדינה מכובדת רק מדינה כלומניכית כמו ישראל שתעדיף שדעת הקהל הבינ"ל תיהיה חיובית על חשבון חיי אזרחיה.

ועוד נק' - דמם של המתנחלים מותר???יש ענין שאם נהרגים אזרחי ישראל תושבי שטחי יו"ש זה בסדר-- זה מה שהיה בעזה!!!

לנק' שאליה חתרתי- הפתרון הוא כמו שאמר D9-התקפי בלבד מי שמכיר את האופי הערבי יודע שהם מבינים רק כוח ודם. לא ניתן לשבור אותם באמצעות "זבנגים" אלא באמצעות ריסוק טוטאלי של כל מי שקשור לטרור--מי שהולך עם דגלי חמאס גם אם הוא לא עוסק בטרור הוא טרוריסט ועל כן ירוסק. ואני לא אומר את זה מתוך זענות חלילה, את זה אמר לי ערבי שהיה ממקימי האינטפאדה הראשונה בכבודו ובעצמו. אגב לאחר פרשת קבר יוסף ומדחת יוסוף ז"ל הוא התקשר אלינו (דיבר עם אבא שלי) ואמר כי" אם עכשיו, עוד היום אתם(ישראל) לא תיכנסו בנו עם אלות ותרסקו אותנו אתם תסבלו שנים רבות וקשות ודם רב של יהודים ישפך" עכשיו אני שואל אתכם מתי היה התקרית???והאם הוא צדק???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר