לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 04:23
  barak_666 barak_666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
תשובה

goliver צודק במה שהוא אומר, אבל לא בדיוק... חוקי הבליסטיקה מדברים על תנועה של כדור באוויר. מה שקורה לכדור זה שאחרי שהוא נפלט מהקנה. ע"פ הבליסטיקה, ברגע שאתה יורה כדור במקביל לקרקע, הוא לא עף במקביל לקרקע לכל אורך המסלול. ההיפך הוא הנכון, בגלל החיכוך עם האוויר והכוחות השונים הפועלים עליו, רוב המסלול, הוא לא נמצא בקו הירייה. בזווית ירייה של 45 מעלות הכדור מאבד חלק מתכונותיו האווירודינמיות, מגיע לשיא הגובה ונופל נפילה חדה. לעומת זאת, כשאתה יורה כדור במקביל לקרקע, הכדור בשלב מסוים עולה, וסוטה ממסלול הירייה, אבל לא סטייה גדולה מידי, וזה גם תלוי בסוג הכדור והמרחק, ובעצם 'גולש' על זרמי אוויר ומנצל את מרבית התכונות האווירודינמיות, ולכן מגיע יותר רחוק. עכשיו יכול להיות שאני טועה, אבל זאת בערך התשובה, אז הצעה אישית, אל תסתמך על תשובה שלי, אני מציע לך להיעזר במקורות מידע לגבי בליסטיקה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר