לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2005, 15:05
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
דיון מעניין התפתח פה

סליחה שלא הגבתי התפתח פה דיון מעניין אבל אנחנו בדיוק פרסמנו כתבה חדשה בנושא אפשרות חיזוי ומניעה של רעידות אדמה (http://www.isracast.com/tech_news/181105_tech.htm) כך שהייתי די עסוק.

לעצם העניין.
ראשית תודה ל-nsdq160. בדקתי באתר והעיתונים הישנים ביותר שמועלים על הרשת הם מ1990 אם אני לא טועה כך שלא ממש יכולתי לקרוא. האמת שאותי מעניין בעיקר ההיבט המעשי/טכנולוגי ופחות השפעות כאלו או אחרות שהם בלתי רלוונטיות אם עצם הרעיון הוא בלתי ישים.

BushMaster ואחרים - כפי שכתבתי אני רוצה להשאיר את השרשור שפתחתי ברמת המידע המבוסס (עד כמה שניתן במגבלות התחום). אמנם גם הקישור הראשוני ממנו התחלתי היה מפוקפק אבל הוא מבחינתי לא יותר מתירוץ לפתוח את הדיון עצמו.

בקיצור nsdq160 אשמח אם תוכל למצוא חומר שכולנו נוכל לעיין בו. וכמובן כל אחד אחד שיש ברשותו פיסת מידע רצינית בהקשר זה יבורך.

אגב בקשר להורדת גשם בזמן התפרעות - זה לדעתי לא רעיון רע בכלל מה שכן האמצעים שאני מכיר להורדת גשם אינם מקומיים במיוחד, יקרים יחסית ולוקחים זמן לפעול (וכמובן אינם מבטיחים 100% הצלחה) בקיצור קשה לי לראות אותם כאמצעי טקטי אפקטיבי במצב הנוכחי.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר