לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2004, 13:19
  wxyz wxyz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
נו, באמת...

חסרים מקרים של לקיחת או נתינת שוחד, המצויים בתחום הדמדומים מבחינת החוק? עיין ערך ראש הממשלה והאי היווני. מהו משרד אמיתי? אכן שאלה טובה, שאין עליה תשובה מדעית; אבל אני יודע מהו משרד לא אמיתי - משרד המוקם באופן מעורר חשד בעת משא ומתן קואליציוני לגופו של איש, ולא לגופו של עניין. שני התיקים שהזכרת, לענייני ירושלים, והתקשורת, לא הוקמו לצורך (על הראשון אני לא בטוח לחלוטין, רק כמעט) משא ומתן קואליציוני, אלא במסגרת ריאורגניזציה במשרדי הממשלה, ולא היה להם דבר עם צרכי המפלגות השונות.
מה נחשב למסגרת פנים מפלגתית? כאשר בהתמודדות הפנים מפלגתית על המועמדות לראשות המפלגה, שני חברים עושים ביניהם הסכם, שאחד לא יפריע לרעהו, ובמסגרת ההסכם הזה מקימים משרד שאין בו צורך (מה שמתרחש לאחר הבחירות) בעיני זהו שוחד לכל דבר.
אכן היו ממשלות עם יותר שרים, וממשלות עם פחות שרים, ומה ההוכחה מכך? המצב הזה היה נוח לכולם באותה עת - וזה המפתח לכל דבר - ולכן כאילו היה כשר. אינני משוכנע עדיין שמעבר לביקורת הציבורית שהייתה אז על מספר השרים המנופח, והבזבזנות שנבעה מכך, לא היה כאן משהו חמור יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר