לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 09:54
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אם אתה לא סובל היתממות יש לך בטח המון קונפליקטים פנימיים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
"מי מדבר על מדינת הלכה"? אתה מנסה לתת לגיטימציה לסמכות דתית בקבלת החלטות מדיניות. אז מי מדבר על מדינת הלכה?!
כמובן שיש לגיטימציה לסמכות דתית בקבלת החלטות מדיניות - זו (עד כמה שאני יודע) מדינה יהודית! ומהי יהדות? , על כורחך אתה מגיע למסקנה שבצורה מוזרה כלשהי יהדות הוא מושג הקשור לדת משה וישראל. ודת משה וישראל (הפלא ופלא) רואה בהתנחלות בכל שטחי ארץ ישראל בתור מצווה (תיכף תבקש מקורות הלא כן?).
יחד עם זאת מדינת ישראל מתנהלת לפי משטר דמו - קרטי (LOL) וככזאת (אם תרצה מנקודת מבטך) יש בה אפשרות למגוון דעות ואינטרסים, גם כאלה הנובעים משיקולים דתיים.

ציטוט:
מדוע אני צריך לתת כבוד למתלהם ממוצקין? הוא נותן כבוד למדינה ולממשלה? אני מכבד אנשים לפי מעשיהם ודבריהם ללא לפי תוארם או זקנם.
במידה שאדם דן בה הוא נדון - זו הסיבה. כאשר דיברתי על כבוד לא דיברתי על העדר ביקורת אלא סתם שפה תרבותית ונקיה רק כדי לאפשר דיון באווירה טובה אם זה קשה לך יש לך בעיה רצינית אדוני, ואתה צריך לעבוד עליה קשה.
ולעצם העניין האם הוא נותן כבוד למדינה? בהחלט ולא פחות ממך(שזה לא כזה שוס אמנם...)!
האם הוא נותן כבוד לממשלה? - בהחלט ממשלה זו שבנויה על מיצובישי מודל 2005 ב290 מליון (כמו שציינת) מקבלת את כל הכבוד הראוי לה.

ציטוט:
ואילו היית מתחיל להבין אפס קצהו של מה שאני אומר אז לא היית גם מכניס לפי את הטפשות "שניסית לרמוז (או לגחך) על כך שמשה בטח היה מסכים למהלך הפושע של גירוש יהודים מבתיהם" כי מה שאני מנסה להגיד לך, שבענייני הפוליטיקה לא רק "לא בשמים היא", אלא גם לא ביד משה ולא בידי הזקנים של אז ולא בידי ה"זקנים" של היום.
פה דווקא ניסיתי להקל עליך ולא לבקר את סגנון כתיבתך (אבל אם אתה כ"כ מתעקש) אולי תוכל להסביר למה התכוונת במשפט הבא:
" ולבסוף תרשה לי להביע את זלזולי העמוק והמתמשך בהערות המתנשאות שלך לגבי "משה והזקנים" והתיחסויות שלי קודמות לתרבות היהודית."

ציטוט:
ה"הדיאךוג" הזה שלנו הוא כמובן דו-שיח של חרשים. כי אני מביא את דיעותי, ואתה מביא דברים שאתה מתיימר ליחס לכוח עליון, ומנסה להשתית את חילוקי הדיעות על כך שאתה בא עם "אמת אבסולטית". אז כל עוד זה רק אתה או כמוך - יבושם לכם. אבל כאשר מי שנושא בתפקיד של מנהיג דתי, ואנשים תמימים אכן חושבים שהוא מוסר להם "דברי אלהים חיים", אז נגד זה אני אלחם בכל כוחי, כי זה לא לגיטימי. אני מקבל שדיעותי עלולות להיות מוטעות. אבל אתה ושכמוך יודעים את האמת... אז תשכח מזה. אתם - לא!
אםכבר דיברת על התנשאות אז היא ממש פורצת החוצה מדבריך כאן:
לגביך ישנם "אנשים תמימים" ודתיים (אחרת לא היו מקשיבים לרב) ההולכים אחר הרב בעיניים עצומות - אז רק שתדע, חוץ מכמה חסידויות התופעה כבר מזמן לא קיימת.
ובכן התנשאותך היא בכך שאתה מתיימר "לפקוח את עיניהם" תוך זלזול באינטיליגנציה שלהם (הזלזול נובע מכל שהם דתיים?):
אני לא מזלזל באינטיליגנציה של סקטורים מסויימים באוכלוסיה (מהירות המעבד שלהם) הדבר היחיד שאולי חסר לסקטורים מסויימים (למשל הסקטור הלא דתי) הוא אינפורמציה (הרד דיסק).

אחרי שהגענו להבנה הזאת - אם אתה חושב שאתה באמת מבין את ה data base עליו מסתמך אדם מאמין, אתה מוזמן לעשות בדק בית רציני.
נ.ב.
ביקשתי מקורות לכך שמשה רבינו היה תומך בתכנית שרון ועדיין לא קיבלתי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר