לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 06:19
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05

mistfall כמו שאמר rp או שעדיין לא הגעת לצבא, ובטוח שאין לך ילדים המשרתים ביחידות קרביות.אני אוהב את הנאיביות שלך שמצביעה על כך שאתה אוהב כלבים,אבל מה לעשות,חיי האדם קודמים לחיי הכלב.אני מאמן כלבים מקצועי ביחידת עוקץ וגם איש מילואים של היחידה,אוהב כלבים לא פחות ממך ולמרות הכל אני מודע לכך שהכלבים נועדו להציל חיי אדם בכל דרך אפשרית.וזהו אחד הדברים הראשונים שאנו מלמדים את לוחמי היחידה.הכלב הינו בעל חושים שאינם קיימים אצל בני האדם ועדיין לא הומצאה מכונה שיכולה להחליף את הכלבים.לצערי מידי פעם נפגעים כלבים בפעילות מבצעית אך לעולם לא לחינם,בכל פעם שנפגע לנו כלב הוא הציל את הצוות שהלך מאחוריו.ושוב כמו שכבר נאמר כאן,אין היום צוות לוחמים מכל יחידה בצהל שבראשו לא עומד לוחם עוקץ עם כלבו.כל יחידות צהל מודעות ליכולותיו של הכלב ואינן מוותרות עליו.ואם נחזור לתחילת האשכול הארוך הזה,אז כמו שאמרתי,אנו מאמנים את הכלבים שלנו בעצמינו,אין לנו שותפים או עוזרים מחוץ ליחידה וזה כולל את פנימית מנוף,אינני יודע מי קונה מהם את הכלבים אבל אני יודע שזה לא יחידת עוקץ או הצבא בכלל,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר