לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 16:39
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
ניצל בסיני - נעדר בתאילנד

בפעם השנייה מזה כחודשיים וחצי, יושבים בני משפחתו של רותם נחשון, בן 24, כשהם חוששים לגורלו, ללא יכולת ליצור עימו קשר. בפעם השנייה בתוך כחודשיים וחצי - הוא נקלע לאזור בו התרחש אסון.

בפעם הראשונה זה קרה בפיגועים בסיני, בתחילת אוקטובר. בחודש האחרון נמצא רותם באחד האיים בדרום תאילנד, ומאז רעידת האדמה וגלי הצונמי שגרמו למותם של למעלה מ-20 אלף בני אדם, לא יצר קשר עם המשפחה בקיבוץ אפק, סמוך לקריות.

בני המשפחה קוראים לכל מי שהיה בקשר עם בנם באזור מוכה האסון, לסייע להם לגלות מה עלה בגורלו.

עבור משפחת נחשון מדובר ב"שידור חוזר" של החוויה הלא נעימה שעברו כששהה רותם בסיני בעת הפיגועים בטאבה ובראס א-שטן. המשפחה ניסתה אז ליצור איתו קשר אחרי הפיגועים אך לשווא. רק לאחר כמה ימים התברר שהוא היה במקום אחר וכלל לא ידע על האירועים.

אמו של רותם, אמירה, סיפרה היום ל-ynet כי אתמול בבוקר סיפר לה מישהו בעבודה על רעידת האדמה. "מאותו רגע כאילו נכנסנו לבלק-אאוט", אמרה אמירה. "אנחנו אפילו לא זוכרים באיזה אי בדיוק רותם אמור היה לשהות. אנחנו מאוד מקווים שהסיבה שעדיין לא הצלחנו ליצור איתו קשר היא בעיות בקווי התקשורת בעקבות האירועים הקשים, ולא שחס וחלילה קרה לנו איזה אסון".

בני המשפחה סיפרו כי פנו לרב נחמיה וילהלם, רב חב"ד בתאילנד, שלחו אליו תמונה של רותם, וביקשו מהרב, המסייע בחיפושים אחר צעירים ישראלים נעדרים, לסייע גם באיתורו.

"הייתי רק רוצה לדעת שהוא בסדר, לשמוע את הקול שלו כדי לדעת שלא קרה לו שום דבר רע. אני לא יודעת איך נוכל להתמודד אם חס וחלילה יתברר שקרה אסון והוא נפגע. אני מאוד מקווה שהוא ייצור איתנו קשר בקרוב, ומבקשת מכל מי שנמצא בקשר עם צעירים באיים בדרום תאילנד לזכור את השם רותם נחשון, ולנסות לברר מה עלה בגורלו", ביקשה האם המודאגת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3024480,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר