לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 05:14
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
עוד נפיל שאיננו...

כילד, קראתי את "אנשי בראשית" של אליעזר שמאלי וגיורא זייד היה אחד מגיבורי הילדות שלי ביחד עם חבריו לארגון "השומר". (שכמה מהם עוד הספקתי להכיר). בשנת 1982 הדרכתי קורס ייחודי שפתח הגדנ"ע באותה שנה לבני ישיבות גבוהות מארה"ב. אלו היו חבר'ה חדורי מוטיבציה וניסינו להקנות להם כמה שיותר ציונות אמיתית. באחד הטיולים עברנו בכניסה לאחוזת זייד ואני החלטתי לעשות מעשה "חצוף". השארתי את האוטובוס בכניסה לאחוזה ונכנסתי פנימה. דפקתי בדלת ופתח לי אותה גיורא זייד ז"ל. הסברתי לו מי אני ומה הקורס שאנחנו מעבירים והוא הזמין אותנו אל המדשאה שלפני הבית, אותו בית שבנה אביו אלכסנדר זייד. ישבנו איתו כמעט שעתיים ושמענו ממנו סיפורים על אביו, על השומר ועל ימי "אנשי בראשית". זו הייתה אחת החוויות היותר מהותיות שעברו החניכים בקורס ולמותר לציין - שעברתי אני.

"אדמה, אדמתי רחומה עד מותי........"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר