לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2005, 13:41
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
וילנאי: באוסלו, הרמטכ"ל אהוד ברח

וילנאי: באוסלו, הרמטכ"ל אהוד ברח

בפתח הקמפיין לראשות מפלגת העבודה אמר ח"כ מתן וילנאי: מצאתי את עצמי עומד לבד כאלוף מול שר הביטחון. הרמטכ"ל דאז זז הצידה והשאיר אותי לבד
אטילה שומפלבי

השר מתן וילנאי, שהשיק הבוקר (יום ג') את הקמפיין לראשות מפלגת העבודה, האשים את יריבו וראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, בכך שבהיותו רמטכ"ל בתקופת הסכמי אוסלו, השיל מעצמו את האחריות על ביצוע ההסכם.

וילנאי, ששירת אז כאלוף פיקוד הדרום, הסביר: "כאלוף, תמכתי באוסלו ואני לא חושב שההסכמים היו שגיאה. אני מסתכל על מה שקורה ברצועה עכשיו וזה מה שעשינו ב-1994. היה לי קשר ישיר עם יצחק רבין ז"ל ומצאתי את עצמי עומד לבד מול שר הביטחון. הרמטכ"ל הסיט את עצמו הצידה והשאיר אותי לבד לגמרי, דבר שמאוד לא מקובל. הוא זז הצידה ואני הייתי לבד".

במטה ברק סירבו להגיב לטענותיו של וילנאי.

וילנאי הציג בפני עיתונאים את חזונו והבטיח לחולל מהפכה בעבודה. "אנחנו מפלגה שאיבדה את אמון העם בגלל משבר מנהיגות עמוק שצריך להיחלץ ממנו", אמר.

"רק פוליטיקה"

שוב לא ממריא? / אטילה שומפלבי

אהוד ברק חורש את השטח, נפגש ומטייל. אבל כמו לפני 7 שנים, מקורביו שוב ממהרים להספיד. ח"כ בכיר המקורב אליו: "זה הכל בגלל פרס, עוד יקרה דבר נורא והוא ייבחר שוב". מאחורי הקלעים מתנהלת מלחמת עולם קטנה בינו לבין פרץ. ובוואקום שנוצר, הש"צים פינס את בוז'י עושים שריר
לטור המלא

הוא הציג תוכנית בת שש נקודות, שלטענתו תוביל לשינוי במפלגת העבודה, והצהיר כי בכוונתו להוביל מהלך שבסיומו יהיו שלושה חברי כנסת חדשים בכל שביעייה של המפלגה. אחר כך אמר כי כל אלף איש שיתפקדו למפלגת העבודה יקבלו ייצוג במוסדות אם הם יבואו כקבוצה מאורגנת. כמו כן אמר וילנאי כי הוא מציע להרחיב את שורות הוועידה, כך שיהיה בה ייצוג לכמה שיותר אנשים.

וילנאי, שהגיע למסיבת העיתונאים לבדו, ללא כל ליווי של מי מחבריו לסיעה, אמר כי כאשר יעמוד בראש העבודה, ישאף להקים "פורום שולחן מפלגתי" שעליו תוטל האחריות למה שקורה במפלגה. כמו כן, הוא יפעל לכך שיהיו כמה שפחות מינויים במפלגה ואמר כי אם חמשת הנקודות הראשונות שהציע יופעלו, זה יביא גם מתפקדים למפלגה.

עד כה הכריזו רק ברק, ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר וח"כ עמיר פרץ באופן רשמי על התמודדות לראשות מפלגת העבודה.

ח"כ חיים רמון אמר בראיון ל-ynet כי בכוונתו לשנות את התנהגותו ויחסו כלפי פעילי המפלגה לקראת התמודדות אפשרית במירוץ. בסביבתו של רמון אומרים כי "הסיכויים שחיים יתמודד על ראשות המפלגה גדולים מאוד, אלא אם שמעון פרס ירוץ גם הוא. עם זאת, ההערכה שלנו היא שפרס לא ירוץ ולכן מי שיניח שחיים ירוץ - לא יטעה".

כשנשאל לאחרונה על תוכניותיו אמר השר שמעון פרס כי יתמודד על התפקיד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר