לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2007, 03:18
  RonL RonL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
אם היה כזה מחסור

א. אם היה מחסור אמיתי בקרביים אז הצבא לא היה נותן לבעלי פרופיל קרבי להיות בתפקידים עורפיים.

ב.אם באמת היו מספיק אנשים עם פרופיל לא קרבי שהיו מתאימים ליחידות המודיעין וכו', אז הצבא באמת היה ממלא את היחידות האלה באנשים אלה. יש יחידות שבוחרות בכזאת פינצטה שאם תיקח רק בעלי פרופיל עורפי, לא תוכל למלא אותן.

להגיד שכל אחד עם פרופיל קרבי צריך להיות לוחם זו חשיבה צרה. גם אותי זה מגעיל שאנשים מורידים את הפרופיל כדי להתחמק משירות קרבי, אבל נראה לי שכדאי לסמוך על שיקולי הצבא אם הוא מעדיף לשבץ אדם בעל איכויות מסוימות לשירות עורפי. צה"ל לא פועל בניגוד לאינטרס שלו (אני מקווה) - איפה שהוא מאמין שבן אדם תורם לו יותר, שם הוא יהיה בסופו של דבר.

המחסור שאתה מדבר עליו, ואני בהחלט מסכים שהוא קיים, צריך להתמלא משורות המשתמטים ומורידי הפרופיל למיניהם, ולאו דווקא ע"י אנשים שעשויים ביכולתיהם לתרום המון במקומות אחרים מאשר החזית. כמובן שביחידות העורפיות צריך להיות תיעדוף לאנשים עם פרופיל עורפי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר