לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2008, 00:39
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06

יופי של תגובה

לא, לא בגלל שאתה מסכים איתי אלא בגלל שאמנם בכלל לא זה היה הכיוון של התגובה שלי אבל הפרשנות שלך היא לא רק לגיטימית אלה גם נותנת ערך לדברי.

נכון מאד. מוקדם מאד לקבוע את גזר הדין בנוגע למה שקרה בלבנון בקיץ 2006. המלחמה אולי לא בדיוק התחילה, אבל נתנה כוון לשנויים רבים בלבנון ומקרינה גם על הסביבה. נראה שאפילו בישראל יש כמה שמתחילים להבין שנאסראללה לא כזה גאון כמו שעושים ממנו פה (ההערצה אליו בעולם הערבי לאחר האסון שהמית על עמו והנזקים שגרם לפטרוניו האירנים מצביעה יותר מכל על המצב העגום בו נמצאת החברה הערבית).

אבל, אבל, אבל,

זה לא הנושא. הנושא הוא אולמרט וכאן יבוא פרקליטו של השטן ויאמר ”יופי אבל, אפילו אם בסופו של חשבון לבנון 2 היתה הצלחה, או לפחות לא כשלון, האם זה בזכות או למרות אולמרט?”

התשובה? אין לי מושג. לא הייתי בחדרי החדרים ולא שותפתי בתהליך קבלת ההחלטות. ונדמה לי שאת אותו הדבר ניתן לאמר על רבים וטובים ממשתתפי הפורום פה, ועדיין הם מביעים דיעות נחרצות.

רק ע”מ להסיר ספק, לא הצבעתי לאולמרט ואין בכוונתי לעשות זאת בעתיד. אבל עדיין נותרה הבעייה למי כן להצביע. כמה חבל שבן גוריון לא רץ. על הקול שלי לפחות הוא יכול היה לסמוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר