לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2008, 17:12
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
אני לא מתעקש.
אנחנו דנים פה בפרמטרים שנכונים גם לגבי אטימת חדרים מוגנים במפעלי חומ"ס למצב של תקלה בפס הייצור. החומ"סים שלנו קטלניים לא פחות מהחל"כים והרבה יותר נדיפים מרובם.
אנחנו צריכים להחזיק תוכניות פינוי לכל המפעל בשביל לקבל בכלל אישור לייצור חלק מהחומרים. הנה לך סיבה טובה מאוד ללמה אני יודע על מה אני מדבר.

אם הסקאד יפגע פגיעה ישירה בבניין שלך, המיגון של החדר שלך (אם בחרת חדר חיצוני, מה שבכל הדרכה של פקע"ר מומלץ מאוד לא לעשות) יפרץ וכמוהו גם של יתר הבניין.
האם זה אומר שאטימת החדר לא מועילה לעשרות אלפי האנשים שנמצאים ברדיום של עשרות קילומטרים שהחומ"ס הדולף יגיע אליהם?
חייל שחוטף פגיעה ישירה של כדור 5.56 בקסדה שובר מפרקת, האם זה אומר שהקסדה חסרת תועלת?
כמובן שלא. לשני המקרים.

וד"א, אני מפקפק בכך שרימון הלם שהיה על הרצפה מחוץ לחדר העיף את התריסים פנימה. אני לא מוצא תיעוד לכך במקורות גלויים כרגע, אבל מטענים גדולים יותר לא עשו את זה.
אם הרימון היה מונח על התריסים (או בתוך החדר לחליפין) סביר שהוא יעשה את הנזק שטענת שהוא עשה. לא רימון שהונח "ליד קיר הבניין".

אני שמח שאתה כ"כ סומך על יכולת הלוחמה הפסיכולוגית של מקרפ"ר, אבל אני אגלה לך סוד, ישראל די גרועה בתעמולה, אנחנו פשוט לא מתוחכמים מספיק כנראה.

בזה אני מצדיק אותך ללא ספק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר