לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2009, 15:12
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08

זאת פשוט שטות. סביר להניח שהרקטות בייצור עצמי לא מאד מדויקות וגם איתן ניתן לתקן, אבל הרקטות הסטנדרטיות שבהן הם יורים על 20 קמ ומעלה (אשדוד לדוגמא) הן מדויקות מאד ביחס לנשק רקטי. ההורים שלי גרים באשדוד ולקח לי בדיוק 5 שניות של שיחה איתם להבין לאן הם מכוונים ותאמין לי החמס יודעים מאד מאד טוב מהם הם עושים, התיקונים שהם ביצעו באותו היום היו בטווח של פחות משעה בין אחד לשני ובכל פעם היה "שיפור", אבא שלי שהיה קצין תותחנים בברה"מ הגיע לאותה מסקנה כמוני. אז אם אתם רוצים לאכול את השטויות שמוכרים לכם בתקשורת אז בתאבון(לגבי חוסר הדיוק) אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן, מה שמפחית את הפגיעה בתושבים בינתיים הוא שכנראה החמס היה צריך לקזז בגודל הרש"ק של ה"גראד" כדי להגיע לטווחים הנ"ל אבל זה לא מפחית מן החומרה.
אני מזכיר שוב לכולם אין לזלזל באויב.
בתחילת האינטיפאדה השנייה היו מאות פיגועי ירי שנגמרו בד"כ ללא נפגעים, במערכות הבטחון לא לקחו את האיום ברצינות עד שיום אחד התעוררנו וגילינו שרמת הרובאות של האויב הגיע למימדים מאיימים (תשאלו את מי ששרת בעזה בשנות ה90 אם היה צורך בקירות ענק דוגמת הקירות שראינו בפילדלפי בזמן הטרנספר מעזה).
כנ"ל לגבי הקאסמים, נתנו להם זמן, ואני לא מדבר על 6 חודשים אלה על 8 שנים שלמות להשתלט על מלאכת ה"טרור מנגד" והם למדו וממשיכים ללמוד.
הגיע הזמן שהתקשורת בארץ תלמד לסתום את הפה ותפסיק את לשמש תצפיתנים לאויב, יש לו מספיק משתפים בקרבנו אז תשאירו את זה להם, ברור שהרשתות הזרות לא יוכלו לדווח בזמן אמת איפה נפל מה כי אין להן אותו מערך פריסה כמו הרשתות המקומיות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר