לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2009, 18:04
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08

אני לא יודע לעשות ציטוט מקונן אז אני אענה לפי סעיפים שענית לי
1. לפי דעתי עופרת הוכיחה בדיוק את מה שאני אומר, אנחנו נדי להכריע את החמאס אם לצבא ינתנו תנאים מינימלים שהזכרתי. מה שאנחנו לא יודעים הוא באמת לשלוט בשטח ובאוכלוסיה (מסיבות של הבדלי תפיסה כמו שכתבתי)
2. אני טוען שלאחר ההכרע יש שתי אפשריות: האפשרות הראשונה מתחילה ב:" או שאנחנו משנים את מערכת הערכים...." האפשרות השניה :"... מצרים שהם מספחים "דה פקטו"..."
3. נכון וגם כתבתי הסתייגות מהאפשרות השנייה, אבל אני מאמים שהתנגדות לאפשרות א' תהי גבוהה מידי בארץ
4. את הטענה הזאת אני לא מוכן לקבל באופן עקרוני, היא שקולה לטענה שלא ניתן לנצח את הטרור
5. עם כל הצער שבדבר ישראל לא יכולה לעשות חישובים אסטרטגים על בסיס חיל או 1000 חיילים שבויים
6. אם לא הבנת הכוונה לאנשי חמאס שממונים ע"י איראן, הם אכן "התרוצצו" לאחר שחמאס פרץ את הגדר בפעם הראשונה וסולימאן ידע טוב מאד לטפוס אותם ולגרום להם להפסיק, בסופו של דבר הם הגיעו להסכמה שההברחות נעשות ע"י הבדואים וכך "כולם" מרוצים חוץ מישראל (המצרים לא סובלים מפאנטים מיותרים, והחמאס מקבל את אמצעי הלחימה). זהו המרחב שבו אנו חיים, אצל הערבים לא הכל שחור ולבן כמקובל בתרבות המערב אלה השאיפה היא תמיד להגיע להסדר זמני שאיתו הצדדים יכולים לחיות עד שהמצב ישתנה. הכשלון של ישראל לדורותיה להפנים זאת הוא אחת הטרגדיות של המדינה הזאת.

-לגבי הטענה של החוק הבינ"ל והיועצים וכו' , יועצי שרון יגידו שהשמש זורחת להם מהתחת אם זה משרת את האינטרסים שלהם באותו הזמן, יש הרבה חוקים בינ"ל אף אחד מהם לא מחייב לספק את כל הצרכים של יישות אויב.
-תקרא שוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר