לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2010, 07:35
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

אני לא מנסה להצדיק כתיבת קוד ששונה ממה שאתה רגיל אליו, אבל בתרגילים ושיעורי הבית של סטודנטים לא מכילים את הקוד הברור ביותר בעולם, אלא להיפך..
מבחן של סטודנט יכיל במקרים רבים מאוד - קוד מאוד מבולגן ומאוד מבלבל כאשר הסטודנט אמור לעקוב אחריו ולהסביר למרצה מה הקוד עושה (בד"כ מה הפלט שהקוד נותן).

ספציפית, את שינוי האיטרטור בתרגיל שלו לקחתי מתוך תרגיל אחר שהוא (איציק) קיבל [נתן לי בהודעה פרטית]. כלומר, הקוד כתוב לפי ה'שפה' של המרצה שלו (או המתרגל שלו).
שוב, אני לא בא להצדיק כתיבה כזו או אחרת, הוא בסך הכל סטודנט שלומד במסגרת מסודרת.
נכון שלא מלמדים בהנדסת תוכנה / מדעי המחשב "איך לכתוב נכון", אלא בעיקר את עקרונות השפה עצמה.
ללמוד לכתוב 'נכון' אפשר תמיד אח"כ בתעשייה עצמה. זו ממש לא הבעיה. ברגע שאתה מכיר את המילים בשפה, התחביר זה עניין טכני.

אני מסכים שכדאי לתת קוד נכון בפורום, אבל לקחת דברים בפרופורציה. כמו שכתבתי קודם - פונקציות עזר וקונסטים רק מסבכים עבור הסטודנט את ההבנה ולא מעבר.
כמו כן, ריבוי פתרונות זה דבר מצויין וזה מראה שאפשר לקבל את אותה התוצאה ע"י 100 קודים שונים שעושים את אותו הדבר (במידה ומבקש העזרה הוא תלמיד... ברור שאם מדובר על אדם שכותב לעצמו או אולי לחברה - כדאי לתת מראש קוד נכון עד הסוף).

אני שמח על האשכול הזה, שהתפתח למה שהוא התפתח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר