לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2010, 08:29
  5416רמי 5416רמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.02
הפקת לקחים בדבר הודעה לחיילים על אסונות

ע"פ הכתבה בYNET על התאונה המחרידה אתמול בצומת הערבה בה ניספו 5 מסתבר שצה"ל והמשטרה פעלו מהר מאוד לטפל בבן החייל שהיה באוטובוס בדרכו לחתונה

............האח, בן כהן, לוחם בחטיבת כפיר, לא רצה להטריח את אחותו שהציעה לו טרמפ מהבסיס בדרך לחתונה בחיפה, וביקש רק שתביא לו בגדים מהבית באילת. "דיברתי עם אחותי בבוקר והם הציעו לי טרמפ, אבל נסעתי בסוף באוטובוס", סיפר בכאב ל-ynet הצעיר שאיבד בשנייה את אמו, אחותו, אחיו, אחייניתו וגיסתו ,סמוך לשעה 13:00, כשהאוטובוס היה באזור העמק, שמע בחדשות על התאונה, ומיד קישר אותה עם משפחתו. "ישר ניסיתי להתקשר לאחותי שוב ושוב, והיא לא ענתה לי. הבנתי שמשהו רע קרה. בתחנת לב המפרץ כבר ראיתי את נציגי הצבא מחכים לי".

גם הוא סיפר על הדרמה שהתחוללה באוטובוס שבו נסע בן, שחשד בראשונה כי דבר מה אינו כשורה. "הוא התקשר לאשתי ואמר לה שהוא מנסה להתקשר לאמו, ולאחיו ליאור, אבל הם לא עונים. הוא אמר כי הוא מודאג משום שאמו תמיד עונה לטלפון. בדיעבד אנחנו יודעים עכשיו שהם כבר לא היו יכולים לענות".

עוד סיפר כי "מסתבר שהמשטרה בחיפה קיבלה את ההודעה על האסון ועיכבו את בן בתחנת האוטובוס. הם לקחו לו את הנשק והביאו אותו לתחנת המשטרה, שם סיפרו לו מה שקרה. כששאלו אותי על כך, שאלתי אם זה קשור לתאונה בערבה, ואז קצין המשטרה אמר שהוא מגיע אלי הביתה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3853050,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר