לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2010, 22:42
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
רק תקחו בחשבון שמעולם איש מ"נפגעי יום הכיפורים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
זוהי התנשאות מיותרת.
יצא לי לשוחח עם לא מעט מ"נפגעי מלחמת יום כיפור", כאלה ששירתו במילואים גם לאחר גיל הפטור, בין עם חוגרים ובין עם קצינים, אותם אימנתי, ועם חלקם נפגשתי. אני גם מכיר לא מעט מקרים מצבאות שספגו מכות קשות הרבה יותר ממה שצה"ל ספג ביום הכיפורים, ובכל זאת נלחמו. צה"ל לא היה יוצא דופן בהיקף אבידותיו ביום כיפור, ואפילו ביחס למלחמת העצמאות.*
הלך הרוח ב"ציבוריות" הישראלית היה ברור ואני לא אתייחס אליו, גם בגלל שמשולבים שם נושאים פוליטיים מובהקים.

לא יצא לתקשורת העולמית בהצהרות בכייניות, לוזריות ואינפנטיליות כמו "לקחו אותו שלושה-ארבעה (אזרחים), ופשוט פיצצו אותו" או "הרגשנו ממש כמו בלינץ' ברמאללה".
איש מאותם "נפגעי יום הכיפורים", כל אותם החיילים הללו שנשארו ללא שום תחמושת, אנשי צוות האויר שלנו שהופלו מטילי אויב ונפלו בשבי (ואגב, גם לא היה להם שום ספק שהמדינה שלהם תשחרר אותם), כל אלה שחפרו בציפורניהם מחילות בכדי להתגונן ממטוסי האויב, אותם אחי גיבורי התהילה שמעולם אפילו לא טרחתם להקשיב באמת למה הם עברו, לא דיבר כך, או אפילו יחלומו בעתיד לדבר אי פעם לתקשורת כמוכם, כן, אתם - הדור המפונק הזה שלא ידע את יוסף!
רק תפנימו טוב טוב את העובדה שרק בזכות אותם "נפגעי יום הכיפורים", אתם והוריכם חיים היום.
צר לי מאד חברי גיבורי תהילת פורום צבא ובטחון וכל יתר גיבורי ואמיצי המקלדת. אשמח מאד אם תואילו להיות ישרים עם עצמכם ותחשבו מה בדיוק "שיח הלוחמים" שלכם מודל 2010 משדר וגורם לאזרחים כמוני להרגיש היום.

נו, אבל הרי מה שהכי טוב, הכי חשוב ובעיקר הכי נכון וצודק עובדתית זה שכולכם מאשימים את "ארבע אמהות" שהרסו את צה"ל. איזה כיף לכם שיש את מי להאשים. איזה כיף אמיתי זה להסתתר כרגיל מאחורי הסינור של אמא ולהאשים אותה כרגיל (תוך כדי שאתם מספרים לה כרגיל שפיצצו אתכם ממכות).
רק קחו בחשבון עובדה אחת - שהבנים שלנו (כל כל בני חברי ארבע אמהות), אלה שנהרגו ואלה שעדיין חיים, לא היו מעיזים לעולם להגיד שחבורת אזרחים (מנוולים ורעים ככל שיהיו), פוצצו אותם ממכות.

ואגב יוסיפון יקר, אם אתה באמת חושב שהטפת המוסר הזו שלי אליכם (נציגי ומייצגי "שיח לוחמים" סטייל 2010: ניצולי הלינץ', ההירביצו לי ופיצצו אותי למיניהם) מיותרת או פוגעת בכללי הפורום, אין לי שום בעיה שתמחוק אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר