לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2012, 08:12
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

אם זה המצב אצלך - מצטערת, זה באמת קצת עצוב.
אני מבוגרת ממך בשנה אחת בלבד. בשנים שאני על פני הכוכב הזה אהבתי ונפגעתי, יצרתי חברויות ופירקתי אותן - האינטראקציות האלה רק תרמו לי. חברים זה דבר חשוב. לפני קצת פחות משנה התחתנתי עם החבר הכי טוב שלי, שהוא גם האהבה הגדולה של חיי. אם הכל ימשיך תקין, בעוד 4 חודשים נביא לעולם בת אדם חדשה, ואחד הדברים שאני מאחלת לה זה שהיא תשכיל להקיף עצמה באנשים שעושים לה רק טוב - כמו שאני ידעתי לעשות במהלך החיים שלי.
נכון - יש תקופות שפל, יש תקופות של בדידות. זה לא המצב הטבעי שלנו כבני אדם, וחברי אמת, אנשים שאפשר לחלוק איתם חוויות טובות ורעות, ואנשים שתמיד יהיו שם בשבילך כשאתה צריך אותם באמת - לזה באמת אין מחיר.

לפותח האשכול - תתמודד כמו שהציעו לך כאן - כל דבר בזמנו. תתחיל עם ענייני הבריאות שלך - הם כנראה הכי חשובים. תראה מה יכול להקל על מצבך. תמצא לך עיסוק שיביא לך עניין, ואם אפשר - ייצור לך אינטראקציות חדשות עם אנשים שלא הכרת. תמצא עבודה, אפילו זמנית (תנסה להיות כתבן שבת בבי"ח, למשל, או פקיד) שהיא קלה אבל תאפשר לך הכנסה.
צא לטיול מאורגן לצעירים - תחסוך לזה קצת כסף וצא. זו דרך נהדרת להכיר חברים חדשים. זה גם איזשהו אסקפיזם מהדיכאון הקל שלך. יש כאלה גם בארץ (של החברה להגנת הטבע) וגם בחו"ל.
ובעיקר - אנחנו תמיד פה... תרגיש חופשי לחלוק ולשפוך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר