לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2014, 20:54
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אכן, פגיעה בחמ״ט הייתה מהווה הישג גדול עבורם. אבל זה לא קרה....

בנס/מזל/צירוף מקרים.
ציטוט:
לגבי המנהרות: אם כוחות צה״ל יתקדמו וישתלטו על רצועה בת 500 מטר לאורך הגדר זה ירחיק את המחבלים מפתחי המנהרות ולכל הפחות יקשה עליהם מאוד את החדירות לתוך ישראל.

אני לא יודע.
אני לא יודע כמה מנהרות יש, אני לא יודע עד כמה הן מסתעפות, אני לא יודע איפה נמצאים הפתחים (למה דווקא 500 מטר? למה לא 1000 או 5000?)

יקשה? כמובן. כל פעולה של צה"ל תקשה עליהם, אבל הנחת העבודה עד סיום הלחימה צריכה להיות שאירועים כאלה יכולים להמשיך להתרחש בכל רגע נתון.
בדיוק כמו שעד לסיום הלחימה האויב ינסה להמשיך לירות תמ"ס על העורף, כך הוא ינסה לעשות פיגועי חדירה כאלה והנחת העבודה עכשיו צריכה להיות שיש לו את היכולת לבצע את שניהם.
ציטוט:
מעבר לכך, על מנת להגן על השטח בתוך ישראל אפשר להסתפק בכוחות מילואים מדרג שני, כאלו שממילא לא מתאימים לפעולה ההתקפית הנדרשת בתוך עזה. בצירוף עם כיסוי אווירי מתאים לא מדבר בהפרעה משמעותית למבצע.

אנחנו מדברים על במידה ואחנו מזהים את האירוע בזמן אמת בסגנון יום חמישי ה13 של חמאס, במידה ואנחנו מגלים שהתבצעה חדירה לאחר מעשה נדרשים כוחות איכותיים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר