לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2015, 14:51
  strong1 strong1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
פרטים נוספים

השנה החדשה שלי: ביקשנו מארבעה חיילים לשתף את סיפורם ולדבר על ההתחלות החדשות שלהם. סרן נ' הוא אחד מהם:
"ההבנה שנפצעתי הגיעה מהר", מספר סרן נ', חניך בקורס מפקדי פלוגות של המלט”ק (המכללה לפיקוד טקטי), וקצין ביחידת "דובדבן". "היו רגעים שבהם הרגשתי ערפול, שאני מאבד את ההכרה. הבנתי פתאום שיש מצב שאני לא יוצא מכאן חי. אמרתי לעצמי שאם כבר למות אז לפחות באירוע בו שמרתי על המדינה והייתי עם אנשים שאני מחובר אליהם מהיחידה".
מהאירוע בחרבת אחזעה הידועה גם כ"קן טרור" של החמאס, בו נפצע סרן נ' בגפיים ואיבד דם רב, הוא הצליח להשתקם עם לא מעט אומץ. עתה, הוא עתיד לחזור לפקד בשנה החדשה ביחידת "דובדבן" כמפקד פלגה. "מבחינתי גם אחרי נפילה חזקה קמים בכל הכוח", מסביר. "איבדתי הרבה דם, ואם לא היו מחלצים אותי במהירות ייתכן שלא הייתי שורד. הערבות ההדדית של החברים שלי והרופאים בשטח ראויה לשבח".
תהליך השיקום של סרן נ' היה ארוך. "זה תהליך שבו צריך להניח את השעון בצד ולתת לגוף להחלים. יש תמיד עליות ומורדות במהלך ההחלמה. לא פשוט להגיע מהמקום הקבוע שלך כנותן עזרה ולהפוך להיות זה שמקבל עזרה", משתף.
"לצבא אחזור בכל מצב, גם אם לא לתפקיד מבצעי בהתחלה אלא לתפקיד אחר לתקופת ביניים", אומר סרן נ'. "אף פעם לא ראיתי בפציעה שלי כסוף הדרך. לקחתי זמן לשיקום, ומכאן אני חוזר. אין כמו להרגיש שאתה חלק מהקבוצה המובילה שמגינה על המדינה", מסכם בחיוך.
הכתבה המלאה של צחי דבוש ונופר נחום בגיליון האחרון של עיתון "במחנה".
צילום: מיה שניידר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר