לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2016, 17:28
  ykantor ykantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
בויקיפדיה האנגלית שולטים פרו ערבים, והערכים שנוגעים לישראל נראים בהתאם

בויקיפדיה האנגלית שולטים פרו ערבים, והערכים שנוגעים לישראל נראים בהתאם.
במשך זמן ניסיתי לכתוב שם את האמת ובמיוחד בערכים שקשורים למלחמת העצמאות ולמלחמת ששת הימים. אך בויקיפדיה חשוב הקונצנזוס, כלומר שמספר המשתתפים שתומך בהוספת\מחיקת משפט מסוים, יהיה גדול יותר ממספר המתנגדים. לכן רוב עריכותי נמחקו על ידי העורכים הפרו ערבים.
מי שמעונין לכתוב שם מבורך. כמובן שאעזור ברצון.
הכינוי שלי בויקיפדיה הוא ykantor

הערות:
1. האנגלית בויקיפדיה היא בד"כ ברמה גבוהה. אבל גם מי שהאנגלית שלו סבירה בלבד יכול לכתוב שם. עובדה שאני כותב, גם אם מעירים לי לפעמים ומתקנים אותי.

2. מלחמת העצמאות: אולי לא ידעת עד עכשיו, אבל הציונים תכננו מתחילת הציונות לגרש בכוח את כל ערביי ארץ ישראל. במלחמת העצמאות הציונים ניצלו את הנסיבות של מהומות בקטן ומימשו את תכניתם (טוב, לא עד הסוף.) עוד בקשר לגירסאות הערביות מול הגירסה הישראלית פה.

3. מלחמת ששת הימים. אולי לא ידעת עד עכשיו, אבל ישראל תמיד זממה להתפשט ולכבוש טריטוריות מהערבים. במלחמת ששת הימים ישראל ניצלה מתיחות "קטנה" עם מצרים כדי להתקיף ללא הצדקה ולכבוש טריטוריות מ 3 מדינות ערביות. עוד בקשר לגירסאות הערביות למלחמה זו מול הגירסה הישראלית פה.(נמצא בדפי טיוטה שלי בויקיפדיה). דוגמא לויכוחים שלי עם פרו ערבים על מלחמת ששת הימים פה, בדפי שיחה הצמודים לערך של מלחמת ששת הימים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר