לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2016, 18:32
  Prototype Prototype אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.14

למה נשלח 737 לניסוי? בוא לא נטרח אפילו ונחיה כולנו בקוביות מבטון מזויין כדי שנהיה בטוחים וחלילה לא ניתן ששום יהודי יעשה איזו הנחה מה יתאים לערבי שיעשה מולו או לא.

אפשר להירגע.

לא הייתה כוונה לעשות הנחות לזה או אחר.
כתבת "לא ראיתי מערכת "מגן רגיע" בשביל טיסות המעגלים מעל איו"ש" וסה"כ כוונתי הייתה לציין שממה שאני שמעתי ופגשתי המערכת הוחשבה מראש כמגנה על איומים במקומות יותר מסוכנים מאשר סיבובים מעל איו"ש בהם לא זכור לי שנמצא אמצע נ"מ. באותה מידה אפשר גם להניח שהמערכת נמצאת כדי להגן מפני משוגע יהודי-ישראלי שנמצא באור יהודה ויום בהיר אחד החליט לקנות סטרלה ולירות מהגג בבית שלו. נכון, המערכת תגן אבל לא חושב שהתרחיש הזה הוא ראש סדר העדיפויות.
וכן, בעזה ידוע לי היטב על קיומים של קורנט, סטרלה ושות'. מה הקשר בין אלו והתמונות..?

אם איכשהו הרגשת (כך זה נראה) שאני חושב שאיו"ש אינו מסוכן או פגעתי באגו של איו"ש להצטייר כמסוכן בקרב אזורים אחרים בסביבה, אני מתנצל. איו"ש מאוד מאוד מסוכן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר