לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2016, 13:29
צלמית המשתמש של a_tell
  משתמש זכר a_tell a_tell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06

לא שזה נושא האשכול, אבל אולי נביא כמה דוגמאות לאלתורי "מגורים"? יותר נכון, מקומות לא שגרתיים להניח בהם את הראש, ולו רק לכמה שעות?

א. במוצב טבק ז"ל ששכן על הקו הסגול היו מגורים במכולות. יום אחד הוכרזה באיזור כוננות ספיגה שהלכה והתארכה ולא נראה שהיא מסתיימת. המשמעות היתה שאף אחד לא היה יכול ללכת לישון בלילה במגורים וכולם היו צריכים להצטופף בחד"בים שהיו בנויים מבטון. אותו לילה סיימתי תורנות מטבח מאוחר והלכתי לחפש לי מקום שאוכל להשתרע בו. בשני החדב"ים שבמוצב לא היה מקום, ואני מתכוון שהחיילים שישנו בהם שכבו על הרצפה, על הקירות ואחד על השני....הלכתי למפי"ק שגם הוא היה ממוגן ואמרתי לכל בעלי התפקיד שם שאם צריך אני ישן במפי"ק. מפה לשם אישרו לי ללכת לישון לבד במכולה של הצוות שלי, אבל בכוננות מלאה (עם מדים ונעליים + שכפ"צ וקסדה עלי, ובלי לכבות את האור).

ב. מבוא שילה: ביום קיץ אחד, אני ועוד כמה חיילים וקצינים תפסנו יוזמה, אספנו כמה מזרונים והלכנו להשתלט על השק"ם המקומי פשוט כדי לישון במבנה הממוזג היחיד בכל הבסיס.

ג. לפני עשור וחצי בערך, סיימנו במילואים אימון גדוד במל"י וחזרנו בגשם שוטף לבסיס. האוהלים שהיינו אמורים לישון בהם נראו כמו מטרות במטווחים, או בקיצור - ממטרות. בסוף למישהו שם למעלה נפל האסימון ואיפשרו לנו לישון בכיתות הלימוד של מרכז חת"ם.

ובכל זאת עדיין נשפך כאן דם"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר