לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2017, 16:57
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אין לי מושג מה זה עם מומצא ומה המשמעות מבחינת השאלה הפלסטינית

למען הסר ספק, אני לא חושב ש"מגיע" לפלסטינים מדינה. הייתי מעדיף שלא יהיו באזור. אין לי שום סנטימנט חיובי לפלסטינים.

בענין ה"אמת": לא חקרתי מי המציא אותם ולמה

קראתי שנמצאו סממנים יהודיים בבתים ישנים בכפרים ערביים ביש"ע. אולי אלו יהודים שהתאסלמו?

אתה עצמך הפתעת וסיפקת הוכחה שהתנועה הלאומית הפלסטינית היתה קיימת כבר ב 1905. כבר אז הם התחילו? לא ידעתי שהפלסטינים התחילו לנאג'ס כל כך מוקדם. למה? מי ניבא שנתקע איתם במצב בעייתי כבר אז?

כמה זמן עם צריך להיות קיים כדי להגדירו כעם בעל זכות מדינתית? מי מגדיר?

לפי ענין "העם המומצא" - למה בכלל מגיע לאמריקאים מדינה משלהם? הרי אינם עם וומעולם לא היו.

מול איזה עם היית רוצה להשוות בדיוק שתומך בתפיסה עם = מדינה לעם? העם הפרסי שהקים את אירן ומאיים על כל העולם? מדוע ענין העם העתיק רלוונטי לענין הפלסטיני?

לאורך ההיסטוריה היהודים הצליחו לאחוז ולהתבסס בארץ ישראל כישות מדינתית לתקופות קצרות בלבד. תקופת הזמן הכי ארוכה היתה 400 שנה. איך אתה מתכנן להפוך את התקופה הנוכחית לממושכת יותר? ע"י אימוץ 6 מיליון מומצאים לתוך המדינה שלך במו ידיך?

רמז: תראה מה קרה ל 7 מיליון יהודים בארה"ב. נשארו חצי בתוך תקופה יחסית קצרה. אם המגמה תמשיך בתוך 100 שנה ישארו פחות ממיליון. גם אם בנט יהיה שר חינוך לנצח הישראלים לא יהפכו ליותר דתיים. כדאי לצאת מהאשליה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר