לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2004, 09:05
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
...

בוקר טוב לך, שמחה שאת לא בדיכאון.

לגבי STEVEN. אין לי שום בעיה עם הבנאדם. רק יש להבין את האבסורד שיש במישהו שמשתמש במילים הכי תוקפניות שיש לו ע"מ לתקוף תוקפנות של מישהו אחר... מצחיק.
גם אין לי בעיה עם המחקר שלו, רק לא הבנתי למה יש לו צורך להציג את המחקר כסיבה לביקורו בפורום הזה. יש איזו סיבה להתבייש בביקור בפורום בלי סיבה? לדעתי הוא פורום נחמד מאוד...
עם זאת, אני מבינה את הצורך שלך להגן עליו כתומך שלך פה, ואני מכבדת את זה, (גם מכבדת אותו על התמיכה, רק לא מבינה מדוע הרגיש צורך לתקוף) ולא אנסה להתווכח עם זוית המבט הזו שלך.

אני מקבלת את זה שיש מי שלא מסכים עם דעתי, ואף אין לי שום צורך שכולם יסכימו איתה. אבל זו דעתי, ואני אישית לא רואה בה טעות כלשהי.

לא מלגלגת כלל על הבנתך או חוסר הבנתך את מהות הפורום. רק מטריד אותי, שלאחר שבחרת בפורום זה ע"מ להציג בו את ענינך, את כועסת על חבריו על כך שהגיבו כפי שהגיבו. את אורחת בפורום, מן הראוי שתכבדי את סוג הדו שיח שמתנהל פה, כפי שהוא מתנהל.

התגובה הראשונית שלי באה לא באה לפגוע אלא כנסיון "לנער" אותך, אך כנראה שזה היה חסר טעם. עדיין מקווה שתמצאי את העזרה האמיתית שאת צריכה.

אני מסיימת כאן את הדיון הזה, אלא אם כן יש משהו אמיתי בו אוכל לעזור. רק בריאות, תשמרי על עצמך ותרגישי טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר