לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2005, 22:13
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
זה לא בורות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wcc שמתחילה ב "תהליך הגיוס.....?!"

אתה לא אמור לדעת את זה כי עוד לא עברת , אבל בגלל ששאלת אני אספר לך פחות או יותר .
יום הגיוס הגיע אתה מתייצב בלשכת הגיוס הקרובה לביתך בכניסתך לאולם יבקשו ממך תעודת זהות ויכניסו אותך לרשימה לוודא שהגעת לאחר שיחה באולם עם איזה קצין אתה תעלה לאוטובוס בדרכה לבקו"ם שם יפנו אותך שוב לתוך לדר שהפעם אזרח זקן ידבר איתך על מהלףך הגיוס וידבר איתך על הגיוסים שיהיו באותו יום לאחר מכן אתה תלך לתחילת בניין שרשרת החיול אתה תתחיל בקבלה שמה אתה תקבל כזאת חוברת קטנה עם מדבקות עם השם שלך וכן תתפלא מספר אישי
ואז יפנו אותך לחדר שבו עושים תמונות אתה תיכנס לחדר שמה יהיו שני צלמים/ות שיגידו לך "תעמוד פה " בום תמונה בלי לחייך בלי כלום זה מה קוראים אותו פוטו רצח.
תחנה הבאה טביעות אצבעות אתה תכנס לחדר עם עוד כמה חבר'ה בכניסה אתה תקבל דף למלא טביעות אצבע שלך אהה וכל תחנה לוקחים ממך את החוברת מדבקות מדביקים איפה שצריך מחזרים לך אותה ואתה ממשיך הלאה.
לאחר הטביעות אצבע אתה עובר לזריקות נראה לי ודי אן אי לאחר מכן תעבור לקבל חוגר עם כל הנלווים אליו אחרי זה אתה תלך דלפק ששם אתה תשב מול פקידה שתעבור איתך שוב פעם אל החשבון בנק האישי שלך ולאן המשכורות תיכנס וכל החרא הזה.
אחרי זה מגיע הרגע הכיף השוק!!!! את תלך לקבל מדים תעבור דלפק דלפק והמקצוענים שם יתנו לך נעליים במידה שלך בלי לשאול מדים במידה בלי לשאול קיטבק או צ'ימידאן אתה תלך לחדר הלבשה ותעלה על מדים לאחר מכן אתה תצא החוצה לרחבה קטנה ששם יעבור איתך על ציוד אישי שאתה מקבל ושם בתוך התיק שקיבלת כמו גרביים תחתונים חולצות וכל השטויות הלווים.
וזהו אם אני לא טועה לאחר זה ניגמר תהליך השירשור. אז יגידו לך לשבת לחכות ברחבה ולאחר מכן אתם תתחלקו לקבוצות כל אחד תלוי לאן הוא הולך או זה גיוס כל"צ אתה תתחלק לקבוצות הרבה פעמים אם זה קרבי אני לא סגור אבל זה אבל נראה לי פעם אחת.
במידה ואתה נשאר לישון בבקו"ם יפנו אותך ואתה הקבוצה שלך לאזור אוהלים יהיה לך "מפקד" סמ"ר שעומד להשתחרר וכל פעם שהוא יראה מטוס באוויר הוא יעצור אותכם ויגיד "אתם רואים , עוד חודש" ואתה כולך תיכנס לדיכאון , בכל מיקרה שיתנו לכל קבוצה של אנשים אוהל ויחלקו בניכם את השמירות (חחח כאילו שמישהו באמת שומר בבקו"ם) וזהו אחרי זה מקלחת ולישון .
אההה כמובן אל תיבהל יש ארוחות , לפעמיים אתה תרגיש שכל מה שאתה עושה זה עובר מארוחה לארוחה , והאוכל לא רע ביכלל יחסית למקומות אחרים.
אני מקווה מאוד שעזרתי לך ושיהיה לך עכשיו יותר קל ביום הגיוס.
שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר