לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2006, 18:24
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
חייל עם סיכה של סיירת רימון...

פרסמתי גם במתגייסים וסדירים אבל לדעתי אני אוכל לקבל תשובות יותר טובות כאן (בכל זאת רוב האנשים שם מלש"בים) אז אני מתנצל על העומס.

היום בר"מ 2 ראיתי לוחם (ע"פ הפלאטופ) עם שתי סיכות: האחת של סיירת רימון, ולא התבלבלתי ולא הזיתי - סיכה של סיירת רימון עם סכין עם כנפיים ומעליו רימון יד. מתחתיה הייתה עוד סיכה שלא הצלחתי לזהות. גם על הרצועה של הבחור היה את סמל הסיירת. לבחור הייתה כומתת נח"ל ונעליים אדומות והוא היה ללא תג יחידה. הוא היה בגילי (ככה שזה לא איזה איש קבע זקן), חוגר פשוט...
עכשיו אני לוחם בצבא כבר קרוב לשנתיים ואני מכיר את כל הסיכות של כל היחידות ובפירוש לא מדובר על בלבול שלי ולפי מה שאני יודע סיירת רימון נסגרה לפני למעלה מ-20 שנה, ולא נפתחה מאז. אז מה הסיפור כאן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2006, 18:35
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שלום אסף.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "חייל עם סיכה של סיירת רימון..."

החלפת יוזר? לא היית טולקו עד לא מזמן? אולי זה בכלל קרוב משפחה שלך?

כיוון שאתה מספיק זמן בפורום אז אולי יכולת לקרוא כשכתבתי בעבר על יחידת רימון. יחידה שדומה לקרקל ועובדת בגבול ישראל מצרים. ביחידה משרתים לוחמים ולוחמות ברמת רובאי 03, ההבדל בינם לקרקל הוא שכולם בני גרעינים והם חוזרים לשל"ת.
היחידה אימצה את הסמל והשם של סיירת רימון המיתולוגית.

פחות או יותר כשהוקמה יחידת רימון הוקמה יחידה עם שם זהה וסיכה זהה שעבדה בדיוק באותה גיזרה במג"ב. כדי למנוע בילבול היחידה במג"ב החליפה את שמה ונקראת היום מג"ב רַמון.

ישן 20-07-2006, 18:45
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
כן יוסי זה אני
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "שלום אסף."

מה לעשות שמדי פעם הפורום מחליט לבקש ממני שם משתמש וססמא ואת הססמא אני אף פעם לא זוכר, ועוד כתבתי להנהלה (שזה אתה אהמ אהמ :]) וביקשתי את הססמא ולא נענתי...

והאמת שחיפשתי לפני שפרסמתי בחיפוש של הפורום ולא מצאתי כלום... לרוב החיפוש גם בכלל לא עובד לי כאן משום מה.

ותודה על המידע, החכמתי :]

אהה כן, ולמה חבר'ה ביחידה שהיא, עם כל הכבוד שיש לי לכל הלוחמים באשר הם - קצת פחות מסוכנת בתעסוקתה מנגיד גדוד רגיל בצנחנים, מקבלת הקצאות של פלטופים ומארסים לחפ"שים (והבחור היה ע"פ הדיסקית נוב 5) ואנחנו מקבלים פלאטופים אחרי שנה וחצי לרוב (ואין מה לדבר על מארסים לחפ"שים)... ביזיון של חטיבה יש לי אני אומר לך :]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר