לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 12:38
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
אני מסכים אתו?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה כ"כ מוכה שנאה, שאתה לא מצליח לחבר שתי מלים של תמיכה, גם כשאתה מסכים עימו..."

האיש שקרן . כל מה שכתוב מהציטוט שלי זה נכון... כמו. את מה שכותבים YNET

אני שונא אותו בדיוק כמו שרוב רובו של העם שונא.

כמו חבריו למפלגה
כמו הזקנים שהוא קובר אותם חיים.
כמו שליש מהילדים החיים בעוני.
כמו 300000 ישראלים שלא עובדים.
כמו עשרות אלפי צעירים שעובדים בעבודת שהמשכורת מגרדת את הנעל שלו.
כמו עשרות אלפי צעירים שעובדים בעבודות שלא לזה הוסמכו.

אני מבין שוב שעלו לכם את המשכורות.
ואני מבין גם שאצלכם בקניונים הורידו מחירים.
ואני מבין שאלה שתומכים בו הם בתקרת השכר הגבוה. ואתם מרגישים בשינוי לטובה

גם אני בתקרת שכר גבוה- אבל לא קונה ממנו כלום

אז כל אחד יעש/ה חשבון מה מידת הdetestation שלי כלפיו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 13:08
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
חברי שבחתי ביבי וקפצת?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אין מה לעשות, האיש תמיד צדק"

התנגד להסכם אוסלו = יעני . ברור איך הוא יקבל מנדטים מהציבור הימיני
במהלך כל קמפיין הבחירות התחייב נתניהו לכבד את ההסכמים עליהם חתמה ישראל, חרף התנגדותו של נתניהו לתהליך אוסלו מלכתחילה, אי לכך, הוא המשיך בתהליך, והביא לחתימתו

הסכם
חברון= 1997

http://www.mfa.gov.il/MFA/Peace+Process/Guide+to+the+Peace+Process/Protocol+Concerning+the+Redeployment+in+Hebron.htm

=הסכם ואיי בעברית 1998
http://www.knesset.gov.il/process/docs/wye.htm

אתם ידעתם כי הוא ימשיך בהסכםםםםםםםםםםםם . והחרשתם

למה הוא לא ביקש לפרק את הנשקים מהערבים

ועכשו כעבור כשנה יצא שרון עם תוכניתו "הגאונית" (כל הזכויות שמורות לעמרם מצנע), תוכנית ההינתקות החד צדדית. תוכנית זו, שנראה על פניה כי היא הפוכה לחלוטין לעמדותיו של נתניהו, כפי שמובעות בספריו, במשנתו, ובכל מקום שבו הטביע נתניהו את חותמו בעשרים השנים האחרונות, היתה אמורה להקפיץ את נתניהו מהמקום ולגרום לו לקמץ את אגרופיו. אך נתניהו היסס ולא הגיב בתקיפות לתוכנית, אם בכלל. ההערכה היתה כי הוא מתנגד לה, אך משיקולים טקטיים הוא מעדיף לשתוק, וברגע המתאים לשלוף את הסכין לשרון.

אבל נתניהו בחר לנקוט בעמדה תמוהה ביותר שתמציתה היה כדלקמן: "אני תומך בתוכנית כי שרון כבר בחר ללכת בדרך הזו, ולכן אין מה לעשות, צריך ליישר ע,מו קו". איזו מין השקפה זו? איזו מין מדינאות? - הרי יש הצבעה, יש משאל מתפקדים - מה זו הכניעה הזו מצד אדם שהיה בעבר ראש ממשלה ומעוניין להיות שוב כזה. מה? בגלל ששרון אמר "רוצה אני", אז אין יותר דעות הפוכות? אין יותר אפשרות להתנגד? להשתנות? - אפילו חברי כנסת מהספסלים האחוריים ביותר בליכוד שנמצאים דקה ורבע בכנסת היו יותר נחרצים מנתניהו, ובהרבה.

ביבי מחפש תירוץ להישאר בממשלה

היינו מצפים מנתניהו, שהיו אלה בעיקר אנשיו ונאמניו (עד כמה שאפשר לדבר על נאמנות בהקשר של נתניהו) שהצביעו נגד ההינתקות, שיקום ויאמר: אדוני ראש הממשלה יש החלטת מתפקדים, תדבוק בה, כי אחרת אתה שומט את העקרונות הדמוקרטיים הכי בסיסיים עליה נשענת המפלגה, ואתה פוגע באנשים שהעלו אותך לשלטון. אמר? מה פתאום - לא חלפו אלא שבועות ספורים ונתניהו כבר הביע בפומבי את תמיכתו בהינתקות המחודשת שהביא שרון לממשלה. לא נמנע, לא התנגד, - תמך! תמוה כבר אמרנו?.

הכל קורס - וביבי שותק

אחלה ביבייהו - נשארת עם הכלכלה, את העקרונות המדיניים שלך זרקת לפח, אבל לפחות תעשה פה שינוי כלכלי אמיתי. אז זהו שלא - מספר שבועות חולפים ונתניהו מסדר ליהדות התורה עוד 300 מיליון שקל מתנה לחנוכה. חשבתם שזה הכל?

מה פתאום - שינוי פורשת מהממשלה, ובמקומה עומדות להיכנס ש"ס והעבודה. כל בר דעת שגמר בית ספר עממי מבין שש"ס ונעבודה בממשלה, ושינוי מחוץ לממשלה, פירושו של דבר שכל מה שעבד עליו נתניהו, כל הקיצוצים בקצבאות, כל הניסיונות להביא לצמיחה, הניסיונות להחליש את מנהיגי העובדים, לייעל, להפריט, כל אלה עומדים לרדת לטימיון. ונתניהו? - ?

שאלה לביבייהו?

אתה היית מוכן לזהם את הממשלה בשמאלנים???[ תמורת ראש ממשלה אהיה מוכן לכל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר