לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 12:01
  דש"א גולני מיל' דש"א גולני מיל' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
פורסם במקור ראשון הפרק הראשון מהספר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עדו רז שמתחילה ב "ספר חדש על מלחמת לבנון השניה"

בשבוע שעבר הובא בדיוקן של מקור ראשון הפרק הראשון מהספר אם משהו יכול לסרוק ולהביאו יבורך.
כשקראתי את הפרק הנ"ל אמרתי לעצמי גיוס בשבת, פילון, אנחנו חייבים להיות באותה החטיבה. בהמשך הבנתי ששינפלד בחה"ן ואני "רק" בגדודים...
בכל אופן יש לנו חבר בפורום שמשרת עם שיינפלד בחה"ן (אלא אם כן זה הוא עצמו?) נעם noam_h אתה מוזמן להוסיף כמה מילים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 08:23
  אבי ירדן אבי ירדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
האמת שאתה צודק, זה לא ממש לעניין, אבל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עדו רז שמתחילה ב "אם לא קראת איך החלטת?"

על סמך הקטע שקראתי מהספר החדש, ועל סמך מה שאני יודע על הספר של כפיר - כולל אמירתו המופלאה האופיינית לכל תחקירן עומק רציני "רציתי להיות ראשון"; כולל העובדה שספר ניתוחי כמו שלו (אני מחמיא לו יותר מדי, אני יודע) ראוי לו שייכתב מפרספקטיבה מסויימת, להבדיל מספר של חוויה אישית כמו זה שעדיף לו הפוך - שייכתב קרוב ככל האפשר לחוויית הלחימה לפני שהראש מתקרר והבטן מפסיקה להתהפך; ולמען האמת - כולל הנטיה השגרתית של כפיר להקיא ספרים בחופזה כאשר השיקול הוא מכירות ולא איכות (זה שיקול לגיטימי, אגב, אבל אז הוא לא יכול להיעלב למה לא מחשיבים את הספרים שלו איכותיים) - קבעתי את מה שקבעתי. קביעה זו הינה אישית - לא קבעתי עובדה כללית, וכדי להיות הגון הוספתי, שלא קראתי אותם ואני מתבסס רק על שברי מידע וקצת היסטוריה.

בכל אופן - תודה על ההערה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר