לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 11:17
  brobasket brobasket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
שוטרים עייפים אמרנו?

לפני כמה ימים יצאתי לריצה ב6 בבוקר
הגעתי לאמפי תיאטרון בעיר שלי להתאמן
תוך כדי שאני יורד את הירידה בתוך האמפי תיאטרון לכיוון במת ההופעות ואני מקיף את הבניין הקטן שממש בצמוד לבמה מאחור אני קולט 2 שוטרים אשר יושבים עם האוטו משטרה ויושנים
עדיין את שינת הבוקר ממשמרת הלילה
הם הכניסו את האוטו ברוורס בצמוד לקיר אשר מצידו יש קירות שקשה לראות אותם אלא אם את קרוב
המזגן חימום דולק כי קר בחוץ ואסור שייתקררו
תבינו שזה לא איזה מארב כי האמפי שלנו הוא באיזה פינה קטנה בעיר שאין כלום מסביב לו
וגם אם איזה מארב נראה שגם מחבל לא היה מעיר אותם.....

רציתי לצלם אותם בפלאפון... אבל אמרתי בשביל מה ? מה ייעשו להם? כלום בטח...
טוב לדעת ששומרים עלינו וזה גם עולה הרבה כסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2006, 12:39
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי brobasket שמתחילה ב "שוטרים עייפים אמרנו?"

טוב שלא הערת אותם...

לפני כמה שנים חזרתי מהאוניברסיטה לבית-הוריי. בצומת לפני הכניסה לחנייה פניתי, ומיד נאלצתי לעצור - ניידת משטרה גדולה חסמה את הנתיב (רק את זה שלי). לאחר שתי דקות של המתנה ירדתי מהרכב, וניגשתי לברר מה קרה. השוטר במושב הנהג דיבר במכשיר הטלפון הסלולארי שלו עם חבר, וניכר בו שהוא פשוט מתעלם ממני. השוטרת במושב שליד הנהג עישנה סיגריה, וסימנה לי ללכת.

הסברתי לה בנימוס, דרך חלון הנהג, שהם חוסמים את הנתיב ושהאפשרות היחידה שיש לי היא לחצות קו לבן. היא צעקה לי שיש חפץ חשוד ושאני אסע (פס לבן וכו'). בשלב זה קצת כעסתי, משום שמטר מ"החפץ החשוד" שהם הופקדו לאבטח נמצא שביל גישה לבי"ס יסודי, ותלמידים צעירים פסעו בו לשני הכיוונים, ללא כל ידיעה על "הסכנה".

ביקשתי את פרטיהם. באופן מיידי היחס שלהם השתנה, ושניהם קפצו מהניידת והתקרבו אליי בצורה מאיימת. לאחר דין ודברים קצר הם התחילו לצעוק עליי: "מי אתה בכלל שתעיר לנו", "לך מכאן או שנעצור אותך" וכו'. לא נבהלתי יותר מדי, מכיוון שבכיסי היתה תעודת מתנדב (על פי דרגתם ידעתי שהותק שלי גדול משל שניהם ביחד). לא ביצעתי שום עבירה, ובסה"כ ניסיתי למנוע מצב שבו יקרה אסון, עד שהחבלן יגיע.

בכל אופן, השוטרת זרקה לכיווני את הסיגריה שלה, והתגובה שלי היתה לחייג 100 בסלולארי שלי. ביקשתי מהיומנאי להודיע למפקד התחנה (מועצה מקומית ליד ירושלים) שאזרח מבקש לדווח לו על שני שוטרים שפועלים בצורה חסרת-אחריות, מפריעים לתנועה ומאיימים על אזרחים. הודעתי ליומנאי שאם מפקד התחנה לא מגיע למקום תוך שלוש דקות (מרחק הליכה של שני רחובות) אני פשוט דופק על דלת אחד השכנים ברחוב, ומההכרות שלי עם דרי-הרחוב, סביר להניח שדרגתו תהיה נצ"מ ומעלה (למען האמת, לו הייתי דופק על דלתי שלי, הדלת היתה נפתחת ע"י תנ"צ).

שתי דקות אח"כ הגיע מפקד התחנה, פינה את האזור וחסם את שני הנתיבים בשתי הנקודות הדרושות. בשלב זה הוא גם הזעיק חבלן (דבר שלא טרחו לעשות השוטרים שבניידת) והאירוע נגמר.

בדיוק באותה מידה, יכלו השניים לעצור אותי. זה מה שנאמר לי אח"כ ע"י קצין בכיר במשטרה.
ישן 17-12-2006, 14:09
  timtim timtim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי brobasket שמתחילה ב "שוטרים עייפים אמרנו?"

אני פשוט לא מאמין למה שקראתי עכשיו איזה זוג שוטרים חצופים.....
ממש בושה....
גם כן המשטרה הזאת...אפשר לקרוא לה "מאפיה"....
אצלינו באיזור ישנם שוטרים שלא מתפקדים בכלל
אני זוכר יום אחד שחבורת ילדים בגילאים 15-16 הבעירו פח זבל..ולא תגידו אחד קטן חתיכת מכולה מפלסטיק...השוטרים עברו ליד הזירה הסתכלו הצידה ראו את המתרחש והמשיכו בנסיעה כאילו לא קרה כלום...לא נעשה כלום בנוגע לאותו ארוע...
עוד מקרה....אני זוכר באיזה יום אחד בחג סוכות לפני כמה שנים טובות ישבנו בסוכה כל החב'ה ובאו כמה בנות...לאחת מהבנות היה פלאפון והוא נאבד לה...לאותה הגברת יש אבא בלש במשטרה...לאחר כמה זמן שהמכשיר הסלולארי לא נמצא...היא הזמינה את אבא שלה..אבא שלה הגיע בליווי עוד שלושה בלשים...העמיד את כולנו לחיפוש וגם זרק כמה הערות שלא הולמות אף אחד....ממש חוצפה...
ואי פשר להגיד לו כלום או לעשות כלום כאן הבלשים עושים מה שבראש שלהם....
ממש בושה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר