לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2007, 19:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
צעקנו להם 'אנחנו עיתונאים, אתם משוגעים?', אבל הם המשיכו לירות במשך כ-10 דקות

"רק כאשר אחד מהם ירד אלינו, הפסיקה האש. הרגשנו את הכדורים שורקים 20 סנטימטרים מאיתנו. אמרנו לו 'אם אתה רוצה, תהרוג אותנו'. כעבור כעשר דקות נוספות הצבא הגיע. אמרנו להם 'יש כאן משוגעים שיורים לעברנו', אבל לא נראה שזה הזיז להם. גם הקבלן שבונה את הגדר ירד אלינו לאחר מכן ואמר לנו 'אם הייתי פה במקום המאבטחים, גם אני הייתי יורה לעברכם'".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3403056,00.html

הוא אומר 20 סנטימטר? סביר להניח שזה משהו בסביבות ה 11-12 ס"מ...

וכל הכבוד למאבטחים על המקצועיות בירי שנמשך 10 דקות, עבר 20 ס"מ מהמטרות ולא פגע בהן!

ולמה על סיפור כזה - גם אם לא היו מציינים את שמו של המדווח - היה ברור שיצא מפיו של ערבי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2007, 15:22
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מדובר בתחקיר לגבי מאבטחי גדר ההפרדה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא מכיר את התחקיר הספציפי של עובדה במקרה הזה, אבל כן מכירו לגבי מ"פ בגבעתי..."

הכתבה דווקא אוהדת כלפי המאבטחים שמתוארים כמי שמערכת הביטחון וחברות האבטחה מפקירים אותם ולא נותנות להם שום גיבוי לשימוש בנשק, אפילו אם מדובר בסכנת חיים. במקרה ספציפי שתואר בכתבה, מאבטח ירה ברגלו של פלסטיני שניסה לתקוף אותו בטוריה. נשקו של המאבטח הוחרם על ידי המשטרה, חברת האבטחה פיטרה אותו והפלסטיני תבע אותו תביעת נזיקין בהיקף עצום מבלי שמערכת הביטחון תגיש כל עזרה משפטית או אחרת. כתבה מעניינת ומדאיגה.
ואגב, גם לי אין ספק שלו היו רוצים באמת לפגוע בהם, הם לא היו מסוגלים ליילל היום. סביר להניח שבוצע ירי הרתעתי שפשוט מצולם לא טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר