לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2007, 07:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2] ...שמעתי את..."

אני ברגילה לפני קק"צ עכשיו, לפני זה הייתי בג' בגלל ניתוח PNS, רוצה טופס 103?

זה לא משנה אם גם בדיוק ינקתי כשקרה מה שקרה, אתה יודע, לא חייבים להיות בגירים בזמן שקורה מקרה כדי להכיר אותו. יש ספרים, סרטים, מאמרים, תחקירים, אנשים שמספרים.
יש פה דברים שאני מכיר ויודע ברמה שלך וכל אחד אחר ולפעמים הרבה יותר למרות שבאותו זמן עוד לא הייתי במצב צבירה נוזל אפילו.

מקור רשמי:
סא"ל יהלי ממח' ההיסטוריה של צה"ל, עשה לנו הרצאה בהכנה לקצינים, אחרי זה דיברתי אתו קצת בחוץ.

אגב, לא היו לי מ"כים בפנימיה ואת השיעורי היסטוריה צבאית הייתי עושה אצל ד"ר בן-דור.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 30-11-2007 בשעה 07:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2007, 00:36
  hge hge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
אין חדש בטענות הללו הם היו גם לפני הספר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בנוגע לאנצריה-אני זוכר ששמעתי..."

קודם כול חשוב להבין שכול מה שקאסם או כול אידבדואל אחר כותב נבדק שהוא לא סותר את קו ההסברה הרשמי של הארגון בכול נושא כולל אנסריה. צריך לקחת כול מה שחיזבאללה אומר בערבון מוגבל מאוד. קיימת סברה שאכן לחזבאללה היה מידע. בתקשורת פורסם לא מזמן שצהל חושד שחיזבאללה קלט שידור של מזלט שאסף מודיעין באזור לפני הפעולה והוא שהוביל להצבת מארב באזור. יחד אם זאת קיים גם מידע אחר שגורם לחשוב שלחיזבאללה היה מזל וההתקלות עם כוח השייטת הייתה יד המקרה.
"הסורים היו האויב הצהוב,האכזר. הסורים היו המלחמה על המים. הסורים רצו לייבש אותנו. הסורים היו תעלות הנ"ט העמוקות בגולן. הסורים היו קרבות הבלימה הנואשים של 7 בעמק הבכא. הסורים היו הבנזונה שהתגאה בטלוויזיה הסורית שהוא אכל כבד של חייל יהודי ביום כיפור. הסורים היו פשעי דמשק. הסורים היו הרעים. הם רצו להרוג אותנו. ואנחנו הרגנו אותם לפני שהם הספיקו."
מתוך "הלנה על הגג" מאת יורם יובל.

ישן 29-11-2007, 23:12
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "כל מיני דברים שטוען נעים קאסם מהחיזבאללה"

משהו נוסף לגבי אנצאריה.

בזמנו אחרי המלחמה נתקלתי במקרה אצל חייל ששב מהלחימה בספר שקוראים לו "מעשיות גבורה בספר האומה - 1997", בהוצאת חזבאללה (תרגום מאוד מאוד חופשי).

בספר (עוד בשנת 1997) נטען כי אכן היה מארב חזבאללה שהמתין לכוחותינו והטמין מטענים בצירים שהלוחמים היו אמורים לעבור בהם.

כמו כן יש בספר תמונות זוועה של שאריות גופות אחינו, ובכלל תיאורים מפורטים של קרבות אותה שנה, בראיית הארגון.

תמונות מאסון המסוקים למשל, וכיו"ב.

אנסה למצוא את הדרך אל הספר הזה שוב.

ישן 30-11-2007, 16:27
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "אני זוכר כמה דברים כאלה..."

באופן אישי יצא לי לשמוע קצין טורקי צעיר שטען בלהט שהטורקים מעוניינים במרכבה סימן שלוש, כי רק היא ברת השוואה עם הטנקים החדישים האחרים שמוצעים להם (ליאופרד 2, צ'לנג'ר וכלים נוספים מהדור הזה)

בכל מקרה, לגבי התקופה ההיא נאמר לי על ידו שהטורקים רצו את הסימן שלוש והבינו שהישראלים לא מתכוונים לתת להם טנק עם רמת ביצועי מיגון ובק"ש כמו של הסימן שלוש, אלא גרסה מפגרת יותר.

מצד שני, אותו קצין טורקי לא היה בעל מקצוע בעניין או בעל תפקיד בכיר עם נגיעה אמיתית לנושא רכש טנקים.
אני כן מאמין שבאופן כללי הוא דיבר דברים בסגנון של מה ששמע מבכירים ממנו.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר