לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2008, 23:52
  nimrodlk nimrodlk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.08
התייעצות קלילה בנוגע לראיון צנחנים דובדבן, ולגיבוש העתידי

הסיפור הוא פשוט, סיימתי גיבוש מטכ"ל ול התקבלתי לכן קיבלתי ראיון (יום מיונים לצנחנים דובדבן\לא יודע אם זה אותו דבר - בתל השומר..) צנחנים דובדבן ליום ראשון
ולפי מה שהבנתי אני כביכול מאותר דובדבן..

הידע שלי לגבי דובדבן הוא לא כזה גדול, מה שאני כן יודע
זה שהם עושים פעולות כמו להכנס לבתים של ערבים ולשלוף משם אנשים
וכל מיני כאלה.
אני לא יודע אם אני בנוי לזה ואם להגיד בכנות אני מעדיף להתגייס לפלס"ר\עורב\מגלן מאשר לדובדבן.

הבנתי שאני לא יכול להתקבל לפלס"ר או מגלן אם אני מאותר דובדבן פרט למקרים נדירים, ואני לא אחד שיש לו מזל בשפע או כל סוג של פרוטקציה
אז מה שאני מתכוון לעשות זה להגיד להם שאני מוותר על להיות מאותר דובדבן למען להצליח בגיבוש ולנסות להגיע למגלן\פלס"ר, השאלה שלי אם שווה לי לעשות דבר כזה, או שזה הזוי ולא עושים כאלו דברים.

דבר שני רציתי לשאול אותכם משהו כזה
איזה קורס עדיף לדעתכם מבחינת האיכות והחוויה
קורס לוז או לוטר, כיוון שאני מתלבט לאיזה יחידה אני רוצה להגיע
מצד אחד אני מאוד רוצה פלס"ר או מגלן
מצד שני אני מכיר מישהו שהיה בעורב לפני המון שנים שמספר לי חוויות וממליץ לי בחום..
מה ההבדל העיקרי בין פלס"ר ועורב כיום? מבחינת אופי הפעולות,
כי הבנתי שלא כלכך משתמשים בטיל טאו כרגע
אז כנראה שעושים דברים אחרים..
ולאן כדי לדעתכם להתמיין מבחינת איכות אנשים\חוויות מהצבא\תרומה למדינה וכו'..
כמובן שתגידו רק מה שמותר..

מצטער על החפירה. חשוב לי להגיע ליחידה מהיחידות הנ"ל..
אם מישהו יעשה לי את הדברים קצת יותר בהירים אני אשמח מאוד.

נערך לאחרונה ע"י nimrodlk בתאריך 14-05-2008 בשעה 23:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 01:23
  Niv13 Niv13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
אני אתן לך את דעתי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nimrodlk שמתחילה ב "התייעצות קלילה בנוגע לראיון צנחנים דובדבן, ולגיבוש העתידי"

לגבי העניין של לשלוף אנשים מהבתים... זה משהו שכל היחידות שפועלות בשטחים הפלסטינים עושות..
רק שדובדבן שולפים בין היתר תגדולים ביותר.. מרוואן ברגותי לדוגמא זה מעצר של דובדבן..
יש ליחידה מסלול מאד מאד מעניין ואתה מקבל המון ברמה של הפרט ועובר קורסים מעניינים ביותר ברמה הגבוהה ביותר.. הלוט"ר של דובדבן הוא הכי ארוך. בנוסף יש המון פעילות מבצעית ביחידה.
לטעמי אם יש לך הזדמנות לא כדאי לך לוותר על האיתור הם לא סתם במעמד הזה שהם מאתרים אליהם לפני מגלן למשל.. לא שאני משווה כי אלו יחידות שונות לגמרי, לגבי מגלן זו יחידה מאד מסווגת ומעניינת שמושכת הרבה מלשב"ים, והיעוד שלה הוא יותר לזמן מלחמה אני יודע שהמסלול מאד משביז הוא מורכב מהמון המון ניווטים עם משקלים ויש פחות גיבוש של הצוות אבל לגבי היעוד שלהם אין לי מושג אפשר להניח שזה מעניין מאד. הם מאד הצליחו במלחמה האחרונה...
בכל מקרה לטעמי אם תצליח לקבל איתור לא כדאי לוותר עליו תשקול את זה טוב טוב.
ישן 15-05-2008, 10:46
  painkille painkille אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nimrodlk שמתחילה ב "אוקי =] כל מיני אנשים..."

אתה לא כלכך יכול להחליט אם תלך לעורב או לחה"ן מכיוון שזה מחזור מחזור(הכוונה שיש מחזור אחד עורב ובמחזור שלאחר מכן חה"ן וכך חוזר חלילה) בקשר למה שאמרת לגבי החבלה...הפלחה"ן(וכל היחס"ר) מתפקדים ככוח מובחר וזמין(לא נמצאים בקו-תמיד זמינים לפעילות) של החטיבה(במקרה הנוכחי צנחנים) ההתעסקות של הפלחה"ן בחבלה היא לרוב תהיה בהכשרה בפעילות מבצעית העורב הפלס"ר והחה"ן עובדים בשיתוף ועושים את אותה העבודה ,את המסלול הם עושים ביחד ורק מתפצלים להכשרה יעודית אם זה הכשרת עורב,חבלה וסיור..כך שתקח בפרופורציה את הפחד שלך מהחבלה של החהן כי בסופו של דבר לגבי שלושת הפלוגות מדובר באותה גברת בשינוי אדרת.לגבי מה אני ממליץ?...היחידות הן נורא שונות ומגוונות ועל זה נאמר "צא ולמד!" תלמד כל יחידה מה פחות או יותר הייעוד שלה ומה היא עושה בתכלס בפעילות מבצעית מה כולל המסלול ומה אורכו וכך תדע בסופו של דבר מה אתה מעדיף. אני אישית הייתי בוחר דובדבן אבל אני משוחד .

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י painkille בתאריך 15-05-2008 בשעה 10:56.
ישן 15-05-2008, 13:50
  War_Machine War_Machine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
אין ספק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nimrodlk שמתחילה ב "התייעצות קלילה בנוגע לראיון צנחנים דובדבן, ולגיבוש העתידי"

שדובדבן היא אחת היחידות המעניינות ושיותר שווה להגיע אליהן אבל זה שאתה מאותר דובדבן ישר על ההתחלה בגיבוש צנחנים לא יתן לך כלום.
כי זה לא שאם אתה עובר ומתקבל לצנחנים כמאותר דובדבן אתה ישר מתגייס לדובדבן! שיהיה ברור.
אתה עדיין צריך לעשות אחרי הגיוס לצנחנים גיבוש יחט"יות ואז אולי להתקבל.
הסבירו לנו את זה בגיבוש צנחנים.
אני ביקשתי מהמראיינים בראיון אישי לצנחנים שאם אני מתקבל אז אני לא רוצה להיות מאותר דובדבן בגלל שבגיבוש יחט"יות (ב") אחרי גיוס לצנחנים זה מונע ממך אפשרות להתקבל למגלן\פלס"ר .
ואם אתה מתגייס לצנחנים רגיל, לא כמאותר, אז אתה יכול לעשות יחט"יות ועדיין לקבל דובדבן או מגלן או פלס"ר תלוי במה שאתה יותר רוצה וביכולות שלך והביצועים בגיבוש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר