לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2008, 15:09
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "יש סיבה למה אתה מחפש מסך..."

השימוש העיקרי שלי יהיה משחקים, ולפי מה שהבנתי, מסך "19 3:4 מתאים יותר למשחקים מאשר מסך רחב.
למרות שמסך רחב נותן יותר פיקסלים
1680 * 1050 = 1764000
1280 * 1024 = 1310720
453280 פיקסלים יותר לפי החישוב הזה, אני לא יודע אם רוב המשחקים שאני משחק "יסתדרו" עם הרזולוציה הרחבה. בעיקר משחקים ישנים שאני משחק בהם לא מעט.

בנוסף, עבור שימוש באינטרנט (השימוש העיקרי של המחשב, מלבד משחקים) המסך הרחב "מתבזבז".

תקן אותי אם אני טועה. עד היום עבדתי רק עם מסכי CRT מיושנים.
המסך שציינת הוא עם זמן תגובה של 5 מילישניות ופאנל TN. במה הוא עדיף על המסכים שציינתי (חוץ מזה שהוא "22 רחב).

תוכל להסביר לי למה אף אחד מהמסכים שציינתי לא מוצלח במיוחד? לפי הנתונים ומספר ביקורות בZAP שקראתי, רוב הרוכשים מרוצים מהם מאד. לא מצאתי יותר מדי ביקורות ל1972LG אבל לפי הנתונים שלו ושם החברה המכובד, הוא אמור להיות דיי טוב, לא?

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 12-10-2008 בשעה 15:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2008, 10:27
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה מאמין לביקורות? הכל..."

אני מסכים שעין בחנות טובה מביקורת ברשת, אבל בשביל מישהו כמוני, שלא מבין במסכים, לא מבחין בפרטים הקטנים וגם פראייר לא קטן מול מוכר חלקלק בחנות - ביקורות באינטרנט והמלצות של משתמשים זה הדבר הכי טוב שיש.

אני נוטה לכוון ה Samsung 2243bw בעקבות כל ההמלצות והביקורות שקראתי - אני רק חושש שהוא לא יצליח להריץ אצלי משחקים מספיק מהר מפני שבניגוד למשתמשים אחרים, אין לי מחשב חזק ביותר, ואני לא יודע אם הכרטיס מסך (8600) יריץ את הרזולוציה המינימלית/סטנדרטית של המסך הרחב.

בגלל זה אני חושב להתפשר לכוון ה "19, שם הרזולוציה הטבעית של ה1280X1024 היא דבר שאני יודע שהמחשב שלי מסוגל להתמודד איתו.

על ה ASUS221 קראתי מעט ביקורות, שכולן היו חיוביות אבל המחיר הממוצע שלו הוא 1400 ש"ח, שזה 200 ש"ח יותר מה Samsung 2243bw ולא ברור לי אם הוא גם טוב יותר.

על ה LG L1972H לא מצאתי ביקורות באתרים ישראלים, חוץ משני מגיבים ב ZAP (שהם לא ממש מקור אמין) וביקורות גבוהות של רוכשים באיזה אתר קניות גרמני (כל הביקורות היו בגרמנית, אבל הציון ההמוצע של לא מעט משתמשים היה 96% - גבוה מאד יחסית).

מישהו יודע אם ה Samsung 2243bw יכול "לצמצם" את עצמו לרזולוציה של 3:4 כמו שה ASUS מסוגל לעשות - עם פסים שחורים בצדדים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר