לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2008, 08:18
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
היורש...

של נסראללה...אני אם היו שואלים אותי, הייתי משאיר את נסרחנזיר במקומו ומטפל ביורשים...

דיווח: חיזבאללה בחר ביורש לנסראללה

עיתון איראני מדווח כי בארגון נערכים לאפשרות בה ישראל תחסל את מזכ"ל חיזבאללה, ומינו כיורש את השאם צפי א-דין, יו"ר הוועדה הביצועית

איתמר ענברי | 13/10/2008 8:40
איתמר ענברי | 13/10/2008 8:40
נראה כי חיסולו של קצין המבצעים של חיזבאללה עימאד מורנייה ממשיך להעלות חששות בקרב שורות הארגון מפני אפשרות לפיה ישראל תתנקש בחייו של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה. היום (ב') מדווח עיתון איראני כי לאור חששות אלו נבחר לאחרונה בכיר בארגון שיירש את כסאו של נסראללה במקרה שזה ינפח את נשמתו שלא בדרך הטבע.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/984/987.jpg]
יו''ר הוועדה הביצועית של חיזבאללה השאם צפי א-דין, שסומן כיורשו של נסראללה. צילום ארכיון: אי-פי

לפי דיווח שפורסם בעיתון האיראני ח'ורשיד, יורשו המיועד של נסראללה הוא יו"ר הוועדה הביצועית של הארגון, השאם צפי א-דין, שבאופן מפתיע דומה ויזואלית למזכ"ל חיזבאללה הנוכחי.

העיתון מוסיף כי בחיזבאללה לא רואים במינוי יורש לנסראללה סימן לחולשה, אלא דווקא אחת הדרכים
לנהל מלחמה פסיכולוגית נגד ישראל. בחיזבאללה, דיווח העיתון, רוצים להעביר מסר לישראל שלפיו גם במקרה שבו תצליח לקפח את חייו של נסראללה - הדבר לא ישפיע כהוא זה על הארגון והוא ימשיך בפעילותו במלוא המרץ.

בעיתון מציינים כי נסראללה עצמו החליף בתפקיד מזכ"ל חיזבאללה את עבאס מוסאווי, שחוסל על ידי ישראל בשנת 1992. לפי העיתון, נסראללה היה מוכן מבעוד מועד להיכנס לתפקיד הרם, כך שלא ייווצר ואקום מנהיגותי בצמרת הארגון.

היסטורית מקובל להניח כי נסראללה נבחר רק לאחר חיסולו של מוסאווי על ידי מועצת השורא של הארגון, הגוף העליון בחיזבאללה, ובתיאום עם משטר האייתוללות בטהרן.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2008, 11:59
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שייקה פייקה שמתחילה ב "תיקון"

הלא נאמר, "בעל המאה הוא בעל הדעה".
הפרוטוקול המדוייק לפיו מינו האיראנים "יורש" לנסאראללה" אינו מעניין אותי ממש.
אני לא ערביסט או מומחה מודיעין ואין לי תועלת במידע הזה.
זו בדיחה להניח שהאיראנים לא מעורבים בצבא בנציג הבלעדי של משמרות המהפיכה במדינות ערב.
אפילו השיעים בעירק עצמאיים יותר מהאיראנים, מאשר החיזבאללה.

מה שכן מעניין, שנראה כי הם ממנים אנשי דת ולא אנשי צבא לתפקידים האלה.
או שמנהיגים הצבאיים שלהם נחבאים מהמצלמות, או שמיסיונריות שיעית בלבנון וסוריה חשובה להם יותר מאשר מלחמה בישראל. וזו הנקודה הכי מעניינת בסיפור הזה.

נאמר שלחיזבאללה יש 40,000 קטיושות. ואולי לא? אולי לא כל הקטיושות "הכי טובות בעולם" שלהם יכולות להמריא? איזה אחוז מה 40,000 הם צינורות מתכת להשקייה לכל דבר? לא מתחשק לי לבדוק, אבל זה חומר למחשבה.

חג סוכות שמח!

ישן 13-10-2008, 13:41
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
זה טבעי אצם.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "[font=Verdana]הלא נאמר, "בעל..."

גם באירן איטולה חמנאי הוא השולט בכיפה. לנשיא אחמדינזד אין לו בכלל זכות דיבור. הוא מספר 3 או אפילו 4 בהריארכיה האירנית. ראש החזיר (הנחש) זה רק חמאנאי והוא שורש הרוע.
אחמדינזד אמנם דוקטור והוא לגמרי לא טיפש, כפי שהוא מנסה להראות בעולם. אך גם יהודים לא כל כך טיפשים למרות ואף על פי כן שהמנהיגים שלהם מנסים בכח להראות לכל האיזור כמה היהודים לא יוצלחים...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר