לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2009, 15:17
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moshayov שמתחילה ב "מה אתם רוצים שברק יתן לאירנים יום ושעה מתי אנחנו תוקפים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshayov
אין לי מושג למה ברק היתכוון יכול להיות שהוא רוצה להתעות את האירנים.
תזכרו את התרגיל שהוא עשה לחמס לפני עופרת יצוקה.

מבולבלים גם האירנים.

ברק, וגם ביבי לצערי, לא קובעים כלום, ולא מחליטים כלום, אלא אדון עולם שיושב לו בשדרות פנסילווניה 1600 בוושינגטון די.סי.

אלא שהפעם, יושב לו שם אחד שלא ממש אוהד ישראל, רחוק מאוד מנשיאים טובים יותר לישראל כמו W בוש, ורונלד רייגן המנוח.

פעם היה פה ראש ממשלה עם ביצים, ששאל את שר ההגנה האמריקאי דאז אלכסנדר הייג ,"מה עם הכור העיראקי? ", הוא קיבל ממנו תשובה : "ניסינו ונכשלנו", ואז הוא הורה לאלוף דוד עברי לבצע, ולא ספר את העולם ממטר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2009, 15:43

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי moshayov שמתחילה ב "אני רוצה להאמין שהמצב לא השתנה הרבה מאז 81."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshayov
נניח שישראל היתה מחליטה לתקוף את אירן בשביל להשמיד/לעקב את התוכנית הגרעינית.
נותרה השאלה מתי.
לדעתי ברגע אחרון. גם בגין המתין עד בנית הכור ורק לפני שהכור נהיה אקטיבי הוא תקף. כך גם השגנו שני מטרות גם ההשקעה של העירקים היתה גדולה יותר וגם הוא נתן את כול הזמן שיכל לדרכים אחרות.
תזכור רק לפני שנתיים תקפנו כור בסוריה. מילה לא שמעת על יכולת גרעינית סורית לפני זה.

אין לי מושג מה קורה בחדרים של המחליטים אני בטוח שהם יודעים יותר טוב ממני וממך.

אני מקווה שהם יודעים יותר טוב ממני : אוקטובר 1973, "קונספציה", "סבירות נמוכה" .

ישן 18-09-2009, 01:02
  newday newday אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "או שזה אולי כלי ודרך "להרדים"..."

כל מי שהיה מפסיק להתכחש היה יודע.

האמריקאים כבר הודו בזה שהם היו כ"כ סתומים שהם לא צפו את זה.

הם אמרו שהישראלים טחנו להם במוח על הכור העיראקי כ"כ הרבה זמן ואז ביום אחד בהיר - ללא שום שינוי במדיניות או בהצהרות מאף צד - פתאום הישראלים החלו לשתוק ולא דיברו איתם יותר על הנושא.

הם היו כ"כ סתומים שהם לא היו מסוגלים לעשות אחד ועוד אחד ולהבין שמשהו קורה.

חוץ מזה שעכשיו הם מנטרים כל פעילות ישראלית בטריטוריה. המכ"ם שלהם מתעד כל לשלשת של ציפור שצונחת לקרקע ותאמין לי שלא תהיה להם שום הפתעה כשהמפעילים שלהם שיושבים באקס-טריטוריה האמריקאית ללא גישה לישראלים המבזה הזו שאולמרט הותיר לנו אותה כאות קלון על המצח של מדיניות הבטחון הלאומי, פתאום ישימו לב שהמטוסים ממריאים ופונים מזרחה ולא מערבה לים או דרומה לנגב, אז הם ידעו למי לדווח.

השאלה היא מה המדיניות שאובאמה קבע. קשה לי להאמין שלמרות הכל הם יהיו מסוגלים לסכל באופן פעיל מתקפה ישראלית. לא מדמיין טייס אמריקאי ממריא לאוויר כדי ליירט מטוס קרב של חיל האוויר הישראלי. פשוט לא יקרה.
ישן 17-09-2009, 19:21
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "ברק: ''איראן איננה איום קיומי על ישראל.""

לפי מה שאני שמעתי, יש אמת בדבריו:
פצצה גרעינית אחת שאמורה להשמיד את כל ישראל היא דבר לא ממש הגיוני, במיוחד כשחושבים על העובדה שהדבר יהרוס את ירושלים וישמיד מיליוני פלסטינאים.
אני מניח אם כבר האיראנים הולכים להפציץ אותנו, הם ינסו לתקוף אזורים מרכזיים כמו מטרופולין תל אביב או מטרופולין חיפה(שניהם די בעיתיים), ובשביל זה לפי מה שאני יודע הם יזדקקו לפצצה יותר הרסנית מהפצצה שנפלה על נגסקי, וגם אז זה "רק" יהרוס את תל אביב וחלקים מחיפה(תוסיפו לזה את העובדה שחיפה כמו נגסקי היא אזור הררי, ובכלל הנזק מצטמצם). מדובר בדבר שיכול לחסל עשרות או מאות אלפי אנשים, יפגע בכלכלה ויבריח משקיעים, אבל עדיין, ישראל תהיה קיימת.
ישן 17-09-2009, 23:57

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "לפי מה שאני שמעתי, יש אמת..."

תגיד בן כמה אתה? בן 3?

על נשורת רדיואקטיבית שמעת? על רוחות שמסיעות את הזיהום שמעת? על זיהום מקורות מים שמעת? מי ירצה לחיות במקום כזה? אתה זוכר את גודל הזיהום מהתקלה בצ'רנוביל?

כמה זמן אתה חושב ניתן לחיות במקלטים?

למה בכלל לתת לזה לקרות? בשביל מה יש לנו משהו לצורך כך ( לפי פירסומים זרים )? ליופי?

לישראל ישנה זכות מוסרית להפציץ את איראן, בדיוק כמו שלבעלות הברית היתה זכות להפציץ את ברליין, את מינכן, את ברמן, ועוד.

הגנה עצמית היא זכות יסוד, נקודה.

הצרה היא שלביבי אין ביצים כמו לבגין ז"ל..

הייתי מעדיף כשר ביטחון את ג'פקה מנדלביץ, ( אלוף במיל. יוסי פלד ) כי רק מישהו שעבר את השואה יוכל לקבל כזו החלטה מתבקשת.

ישן 18-09-2009, 06:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "ברק: ''איראן איננה איום קיומי על ישראל.""

האשכול ננעל (כצפוי). הדיון הוא לא על הפוליטיקאים.
אלויס - בפעם האחרונה - אם אתה רוצה לדבר על פוליטקאים יש פורום שהוקם במיוחד בשביל זה.
ניב - טוקבקים תשמור ל Ynet.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר