לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2010, 18:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ברור לך שבקורס כזה יהיו מבחנים ותצטרך ציון "עובר"?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "לכל המתבכיינים"

שיעורי הספןורט חובה היו נידנוד מיותר אבל לפחות הם לא העיקו ולא גזלו ממך משאבי זמן ומאמץ מעבר לשעות שהיית חייב להפגין בהם נוכחות. קורסי חובה שיש בהם תוכן משמעם כמעט בוודאות מבחנים, קריאת חובה ואולי גם עבודות. כלומר, המשמעות היא שלנטל הלמידה שלך נוספת תוספת משמעותית. היות וזמן הוא משאב מוגבל, זה יפגע לחלק מהסטודנטים במידת היכולת להשקיע בקורסים שלהם ו/או בזמן הם יכולים להקדיש לפרנסה. כלומר, מי שבעיקר יידפק הוא מי שמפרנס את עצמו. זה פשוט לא הוגן.
ובכלל, מדוע שלא-יהודים יצטרכו לעבור קורסים ביהדות?
כל העניין הזה מיותר לגמרי. בשביל ללמד מושגי יסוד ביהדות ובציונות יש את בית הספר התיכון. מקסימום, שיעשו בחינה כחלק מתהליך הקבלה לאוניברסיטה בנושא זה ומי שלא ישיג ציון מינימאלי יצטרך לעבור קורס .בדיוק כמו שעושים ביחס לאנגלית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2010, 19:18
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "תוכנית שעברה בממשלה תכפה על תלמידי האוניברסיטאות והמכללות קורס חובה על ציונות ויהדות"

החינוך לאהבת המולדת וידיעת מורשתה הוא כמובן ערך נכון וחיובי ומקומו, כפי שציינו גבר כמה באשכול, בבית הספר.

כשהממשלה מרגישה חובה להמשיך ולחנך את אזרחיה לערכי בסיס בעשור השלישי לחייהם מסקנות אפשריות הן הודעה בכשלון מערכת החינוך טרם האקדמיה או ממשלה שאינה בוטחת בנאמנותם של אזרחיה, עניין שכבר מקרב אותנו לממשלים אפלים מאוד.

מה שהקומיסרים החדשים של הימין לא לוקחים בחשבון זה את יצר ההתקוממות הטיבעי של האנשים כשדוחפים להם ערכים בגרונם, ירצו או לא ירצו. אישית היסטוריה בכלל וההיסטוריה של מדינת ישראל תמיד ביו אהובות עלי אבל אני יודע באיזו עוינות אני מגיב כשמנסים להכריח אותי ללמוד דברים שלא ממש בא לי עליהם ושאני לא מרגיש שיועילו לי בחיי היום יום. לדעתי רוב האנשים לא כל כך מתעניינים בהיסטוריה ברמה שיהיו מוכנים להשקיע מרצונם בקורס אקדמי ומכאן שרוב הנוחכים יהיו בבחינת תלמידים שבכפיה. בקלות ניתן לתאר את הציניות, האנטגוניזם, הרמאויות הקטנות ושאר הירקות שיהפכו את היוזמה הבולשביקית הזו לפארסה נילעגת.

ואגב, דעתי האישית היא שהאהבה לאדמה ניקנת לא דרך התחת (בישיבה על ספסל הלימודים) אלא דרך הרגלים תוך הליכה וחוויית השטח. ככזו עדיף להקנות את האהבה הזו דרך כמה שיותר טיולים לפינות הארץ, שוב, פורמט שמתאים לבית הספר הרבה יותר מאשר לאקדמיה, אבל היי, מה כבר אני יודע?*

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר