לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2010, 13:44
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי חםדקפי שמתחילה ב "אני לא בטוח איזה כלים יש כיום..."

אני לא סגור על איזה קובץ אתה מדבר, אבל מאין לך שהקובץ לא נפרץ? יתכן ונפרץ - נניח ע"י ה-NSA - הם ראו את תוכנו והחליטו שלא שווה להוכיח לעולם שה-NSA מסוגל לפרוץ קבצים כאלה בשביל המידע בקובץ.
הצפנות למינהן - גם החדשות ביותר - נבדקות ע"י מיטב המומחים בסוכנויות הביון ומחפשים בהן Exploits (כלומר, פגמים). נניח וה-NSA גילה Exploit בשיטת ההצפנה שאל-קעידה משתמשים בה - מה יעדיפו לעשות ב-NSA? להודיע לעולם קבל עם ועדה שהם מסוגלים לקרוא את המסרים המוצפנים, או לשמור את המידע הזה אצלהם ולגרום לאל-קעידה להאמין שהמידע שהם מעבירים הוא עדיין מאובטח?
אגב, כל מני סוגים של הצפנות שנוצרות בארה"ב - לעיתים ה-NSA מכניסה לתוכן Exploits משלה בכוונה, כך שרק היא תוכל לקרוא אותן ללא בעיה.

תאמין לי, שבסוכנויות הביון יושבים מיטב המוחות בתחום - וכלל אצבע ראשון הוא שכשאתה ניגש ליצור הצפנה חדשה, תפסיק עוד לפני שתתחיל לכתוב אותה כי אלא אם אתה סוג של גאון, צא מנקודת הנחה שיש באיזה מקום בעולם מישהו שהוא באמת גאון שהתפקיד שלו (ויש לו לא מעט ניסיון בו) הוא לפצח את ההצפנה שלך, והוא אכן יצליח בכך...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2010, 15:11
  חםדקפי חםדקפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני לא סגור על איזה קובץ אתה..."

אני לא סגור על איזה קובץ אתה מדבר
http://www.wired.com/threatlevel/20...insurance-file/
אני לא יודע אם אתה מכיר את הסיפור רקע אבל בכל מקרה, הכתבה הזאת מסבירה את העניין היטב אם זה מעניין אותך.

נניח וה-NSA גילה Exploit בשיטת ההצפנה שאל-קעידה משתמשים בה - מה יעדיפו לעשות ב-NSA? להודיע לעולם קבל עם ועדה שהם מסוגלים לקרוא את המסרים המוצפנים, או לשמור את המידע הזה אצלהם ולגרום לאל-קעידה להאמין שהמידע שהם מעבירים הוא עדיין מאובטח?
ולמרות זאת, אתה יוצא מנקודת הנחה שלסוכניות הביון יש כוח בלתי נדלה. אין שום הוכחה או אפילו רמיזה כיום שיש לNSA או לכל סוכנות אחרת יכולות כאלה מעבר לניחושים.

עם כל הכבוד לעובדי הסוכנויות האלה - ואין ספק שיושבים שם הרבה מאוד גאונים - פיצוח הצפנה שכזאת היא משהו שהרבה מומחי מחשבים, פריצה, והאקרים לא מסוגלים לעשות בזמן שפוי, ובקטע הזה נכנסות יכולות הנדסה סוציאלית וחקירה.
ישן 20-10-2010, 00:23
  חםדקפי חםדקפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "אז מדוע הרטוריקה בקלטות של..."

אז מדוע הרטוריקה בקלטות של בןולאדן ובעיתון הזה שונות לגמרי?
בן לאדן לא כתב את העיתון, ספק אם הוא ראה אותו בכלל. אני בספק אם באירגון כיום יש לבן לאדן חשיבות אסטרטגית רבה מדי לארגון, אני בטוח שהסגל שלו עושה את רוב העבודה כדי לא לסכן אותו, הוא רק הפנים של אל קעידה.

בין לאדן בקלטות שלו פנה למערב באמצעים של הפחדה ונסיון לגרום לתחושות אשם. כגון "פלישת הציונים לפלסטין" ופלישת האמריקאים לעיראק.
יש בעיתון קטע נחמד על דרישות אל-קעידה מול האמריקאים שמשתמש במושגים האלה בדיוק.
אני אישית דווקא חשבתי שרוב העיתון יחסית "מתון" ולא חורג מתוכן תגובתו של ילד ערבי ביוטיוב חוץ מ-3 העמודים על ביצוע הפיגוע.

הג'יהאד העולמי לא יכול לבנות עצמו על המיעוט המוסלמי הפסיכוטי שחושב שזה לגיטימי לצאת למסע הרג חסר תקנה ואז להגיע לתת כיף לאללה
תתפלא.
יש מספר גדול של מוסלמים בעולם, כמיליארד אם אני לא טועה, מספיק שאחוז אחד יסכים עם זה ויש לך כבר שם כמות תומכים נחמדה.

הוא צריך גם את תמיכתו של הרוב המתון.
הלוואי וזה היה נכון, אבל האמת היא שלרוב המתון הזה פשוט לא אכפת. מתי בפעם האחרונה שמעת שמוסלמים מתונים איכשהו מנעו מקיצוניים להתאמן, לקנות ציוד, לקבל מימון או לפחות אנערף להגיד להם חלאס?. במקסימום שומעים מאיזה איש דתי חמוד עם משקפיים בלונדון שפיגועים זה באסה, ועד כמה הנאום המרגש שלו משפיע על מחבלים מתאבדים באפגאניסטן אפשר להתווכח.
אותו הדבר עם הנאצים בגרמניה - הגרמנים ידעו מה קורה, זה לא היה סוד, וזה לא שהרוב הגדול שנא יהודים בדם - פשוט לא היה להם אכפת.

בכל מקרה, אתה מוזמן לערוך מחקר, העיתון מופק על ידי שליחות אל קעידה בתימן בצורה די רשמית ואף אחד משליחויות אל קעידה הרבות עדיין לא קרא לו זיוף או תעמולה אמריקאית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר