לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2010, 20:52
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אפשר להגיד הרבה דברים על אולמרט אבל לבצע החלטות קשות הוא ידע לטוב ולרע.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "בוש: אולמרט ביקש שנתקוף בסוריה - ופעל בעצמו"

בינתיים לא ראיתי את נתניהו פועל באופן דומה לגבי איראן..
אני מעדיף להסתכן במילואים בחזית או לשבת בממד כמה חודשים שאצטרך ולספוג כמה שיאבים ,זילזלים ורקטות שימטירו עלינו סוריה איראן וחיזבאללה עם סיכוי לצאת מזה בחיים מאשר לשבת בשקט ולחכות שיהייה פה הירושימה על גוש דן שזה באמת הסוף של כולנו. .

אין מה לפחד מסיטואציה שסוריה, איראן וחיזבאללה יגבו זה את זה במקרה של תקיפה. עם איראן אין לנו גבול משותף ופרט לטק"ק מוגבל אין להם הרבה מה לעשות וחיזבאללה וסוריה במקרה של התערבות שלהם צריך פשוט להסיר את הכפפות ולא להירתע מלהפציץ את דמשק ולשטח את דרום לבנון.
להוציא גייסות שריון לעבר דמשק ולהשלים את מה שהפסקנו ביום כיפור. דמשק לא רחוקה מהגבול.

בכל מקרה במקרה כזה של תגובה משותפת של ציר הרשע עם כל החסרונות של אובמה אני בטוח שארה"ב לא תעמוד מהצד ותתן את נחת ראשה עם הצי שלה במפרץ ועם הכוחות שלה הפרוסים במזרח התיכון. .

לא להירתע מאבדות. אנחנו רוצים להמשיך לעמוד עם הראש בקיר בחוסר מעש כמו הצרפתים במלחמ"ע ה2? להזכירים לצרפת היה כח סדיר פי שניים גדול מהכוח של גרמניה באותה תקופה. אם צרפת לא הייתה מלאה ביפי נפש מפוחדים ועצלים אלה במנהיגים עם קצת קאונס(ביצים) , והייתה תוקפת את גרמניה ראשונה במקום לתת לה לתפוס עוצמה צבאית היא בוודאי הייתה יוצאת מזה עם היד על העליונה.
עברנו את תרחיש יום כיפור של כמה מדינות שתוקפות אותנו יחדיו ויצאנו מזה. גם במלחמת השיחרור
בעזרת רוח לחימה וגבורה ללא חת שרדנו והקמנו מדינה לתפארת.
אל לנו לשבת בשקט ולהתסמך רק על סנקציות ומוסד שיעשו את העבודה. צריך לגמור את הכורים האלה לפני שיצליחו לייצר פצצות ובטח שבטח לפני הפריסה של הs300 שעלול להקשות עד ללטרפד הכל..

אני מאוד בספק אם אני ואתם היינו בחיים בכלל היום אלמלא הפצצת הכור בעיראק ובסוריה על ידנו.
מי שחושב שברגע שאיראן תצליח לייצר נשק גרעיני היא לא תשתמש בו לכלותנו אם בצורה ישירה או באמצעות חמאס וחיזבאללה הוא תמים .

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 05-11-2010 בשעה 21:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2010, 20:33
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "שמע, מה אני יגיד לך..ביבי כזה זך וטהור, פשוט דמות למופת.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
אולמרט בכהונתו יש יותר מנק' זכות אחת. להזכירך -

יצא לשתי מלחמות (עד היום יש שקט בשתי החזיתות )
נסראללה עדין בבונקר
הפציץ בסוריה
הפציץ בסודן
נתן אוקיי לחיסול עימד מורנייה.
ולך תדע לכמה מבצעים עלומי שם נתן אישור ופעל להוציאם..

מה בדיוק נתניהו עשה תזכיר לי? יש לי הרגשה שכלכם כולל אתה, עוד תתגעגעו לראש ממשלה כמו אולמרט.

שתי מלחמות? לי זכורה רק מלחמת לבנון השנייה ועוד שלושה מבצעים בעזה.
זה שנסראללה עדיין בבונקר זה רק תוצאה של המלחמה אליה יצא.
ביבי נתן אוקיי לחיסול מבחוח, נתן אוקיי לתפיסת הפרנקורפ, ולך תדע לכמה מבצעים עלומי שם נתן אישור ופעל להוציאם. את השקט בדרום יהיו כאלו שיזקפו את זה לטובת ביבי שפעל לשמור ההרתעה עם המשך התקיפות בעזה באופן תדיר על כל ירי משם, שכן לאחר המבצע עדיין נמשך הירי זמן מה.

אולמרט היה תותח בתחום הביטחוני, אבל אין סיבה להגדיל אותו יתר על המידה ולמזער את ביבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר