לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2012, 19:51
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
טייסי אל-על במכתב התנצלות לנשיא פרס (וכל הכבוד לפרס)

בגלל המחיר - הנשיא טס לחו"ל עם חברה זרה

טייסי אל-על שיגרו מכתב התנצלות לנשיא המדינה, שמעון פרס, שיצא ביום ראשון לביקור ממלכתי בקנדה,
ובאופן חריג יטוס בחברת תעופה זרה. הטיסה הועברה לידי חברת אייר קנדה בעקבות דרישת חברת
אל-על דרשה לתוספת של 4,700 דולר על העברת בלון חמצן במטוס.

הנשיא פרס היה אמור לטוס עם חברת אל-על שזכתה במכרז, כנהוג בטיסות מהסוג הזה. בשל נוהל חובה
בטיסות של אישי ציבור, הפרמדיק של הנשיא פרס היה מחויב להביא למטוס בלון חמצן למקרה חירום.
בחברת אל-על החליטו לדרוש תוספת תשלום ניכרת ובבית הנשיא הוחלט לפנות לחברת אייר קנדה,
שהציעה הצעה נמוכה באופן משמעותי ולא הזכירה עלות של בלון חמצן כלל.

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-296772-00.html

רוצה לומר מילה טובה על הנשיא פרס ולשכתו, שהחליט לטוס עם חברת תעופה אחרת בגלל המחיר
המופקע של "אל-על". לצערי אני לא מאמין שיש איש ציבור אחר שהיה עושה את השינוי הזה, שהרי
מדובר בכספי משלם המסים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2012, 08:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הלקוח הישראלי מזמן לא נאמן...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גם הביטחון כבר לא כזה..."

אימת הטיסות/תפילות במעבר לניו יורק כבר הבריחה המון מהטסים לענייני עבודה. גם אם השעה או המחיר נוחים, טיסה באל על (במחלקת תיירים בוודאי) לא כדאית משום המועקה שבלהרגיש כאילו אתה באוטובוס. את הקווים הקצרים כבר סגרו, מחוסר רווחיות. חברות כמו לופטהנזה לא "פותחות לאל על אל ה...." בתחרות, אפילו כקונקשן מול ישירה, בגלל התערבות של הרגולטור.

התנהלות החברה פנימית היא שערוריה. גילה אדראיזם במיטבו. באים צעירים עם מוטיבציה למיונים קשים לפני קבלה לעבודה בשכר מצחיק ושומעים כבר בהתחלה ש"לצערינו אחר חמש שנים אתם תפוטרו ואני לא יכולה לשקר ולהגיד שתקבלו קביעות".

דעתי? אל על עשויה פשוט לקרוס כמו כמה חברות "לאומיות" בעשור האחרון... הם פשוט רחוקים מליון מייל מהתנהלות הגיונית...

אהה... ועוד לא הזכרנו את מועדון הנוסע המתמיד של אל על... עוד בדיחה...
ישן 04-05-2012, 17:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שמע, אני נהנה בדרך כלל מהטיסות באל על
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אין ספק שלישראלי הנמצא בחוף..."

הצוות בדרך כלל ידידותי וגמיש והנוסעים הישראלים סובלנים ואף תומכים בכל מה שנוגע לילדים קטנים. לא אשכח איך כשטסתי עם אישתי והבת הקטנה היינו על סף התמוטטות כי היא בכתה ללא הפסקה ולא נתנה לנו לעצום עין (והיינו חולים, נוסף לכל הצרות). משפחה חרדית-אמריקאית לקחה עלינו את חסותה והפקידה את אחת מבנותיה אצלנו שתשמור על הקטנה. וזאת לא הייתה חויה חד פעמית. גם בטיסה האחרונה שלי, אחד מאנשי הצוות סייע לי בלשעשע את הבנות ברגע של מצוקה, וזאת למרות שהוא היה עסוק למדי. מי שלפעמים מפריעים לי במטוס הם דווקא הצעירים האמריקאים מבירת' רייט שנוטים להיות רעשנים.
ולגבי הבחירות-אם אתה אתה מכוון לאלו בישראל, יש סיכוי מסוים (אלוהים גדול) שכבר אחזור לצמיתות וכך אצטרך לשבור את הראש למי להצביע. אם לא-קשה לי להאמין שאגיע שכן את מכסת הטיסות לישראל כבר מיציתי השנה. בכל זאת, עסק יקר למדי. לגבי אלו בארה"ב אתה מזכיר לי שמוטב שאירשם להצבעה.
ישן 04-05-2012, 18:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טיסה היא סוג של שירות שבהתאם לתקופה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בקו שאני טס בו, אל על לטעמי היא הטובה ביותר"

אמור לעמוד בסטנדרטים מסויימים, ובראש ובראשונה האחידות. מכיר את תחושת החמימות לישראלי באל על... מה עוד שהייתי פעם עובד חברה, טסתי בכלל המון, ולבטח נהניתי ממנה הרבה. הבעיה היא, כאמור, האחידות והיכולת של חברה לעמוד ביעד שיהיה קרוב למה שאתה מצפה... מי שטס בחברות הלאומיות של ארץ המגף, או אנדלוס הכבושה (לדוגמא) יודע שבהכללה אלו חרא של חברות. לא מצפה להרבה לכן. באל על לעולם אי אפשר לדעת... אל על משולה בעיני לחרמון (עבור גולשי סקי): זה שלנו, זה סמל, ישנה איזו חמימות ישראלית וסחבקיות. פעם כשניסיתי לעשות מאחד הבנים גולש סקי בגיל קטן מדי, והילד נשבר באמצע המסלול, כל מי שהיה מסביב התגייס לעזור לי להוריד אותו ברגל (ע"י שנשאו את הציוד הכבד שלנו, וחלק גלשו לידי כדי להרחיק גולשים שלא ישימו לב שאנו "הולכי רגל"). סדירים שהיו בסדרת שלג עצרו הכל וגם התגייסו. ממש חימם לי את הלב. אשכרה רגע שמרומם אותך לגבהים חדשים אהבה למדינה הזו. אבל... החרמון הוא חרא של אתר למי שבא לעשות סקי, ולא לבחון טיפול במקרה של השתבשות סקי...
ישן 04-05-2012, 18:58
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אהבתי את האנלוגיה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "טיסה היא סוג של שירות שבהתאם לתקופה"

זה בערך מה שאני התכוונתי אליו. כאמור, אני בדרך כלל מרוצה גם מהפרמטרים הקלאסיים של שירות. אבל, אתה צודק לגבי חוסר האחידות. יש טיסות טובות יותר וטובות פחות ולפעמים אפילו מבחינת סוג המטוס צריך מזל. הדוגמא הכי טובה היא הנסיעה האחרונה שלי לישראל.בדרך הלוך המטוס היה המקדם ביותר מבחינת מערכת הבידור ולכן יכולתי להעסיק את הבנות ולנוח מדי פעם. לעומת זאת, בטיסה חזור מערכת הבידור הייתה מינימלית וזה הצריך 14 שעות (מינוס שעות השינה הלא מרובות) של התעסקות נון סטופ בשעשוע הבנות המשועממות שעדיין לא יודעות לקרוא ומיצו מהר מאוד את חוברות הצביעה וההדבקה...זה ניראה כמו עניין שולי אבל יכול לעשות ההבדל בין טיסה קשה אך ניסבלת ובין סיוט.
ישן 04-05-2012, 10:50
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "טייסי אל-על במכתב התנצלות לנשיא פרס (וכל הכבוד לפרס)"

מה שיפתור את המצב הוא לנער את הצמרת של החברה.
מר אליעזר שקדי היה אולי מפקד חיל אוויר דגול, אבל בכל הקשור לניהול חברת תעופה הוא כושל בכל צעד ושעל.
האנטגוניזם שחשים כלפיו הטייסים, עובדי הבקרה והשליטה ועוד סקטורים בחברה מרקיע שחקים.
הטייסים החליטו לפנות מיוזמתם לנשיא המדינה ולהתנצל על ההתנהלות הכושלת של היו״ר, גם אם לא באשמתם בחר פרס לטוס בחברה אחרת.

הנ״ל נכתב לאחר שיחות רבות עם עובדי החברה.
שקדי פשוט מתנהל ומנהל בצורה מתמיהה, ורבים מייחלים ליום שיעזוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר