לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2013, 10:08
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orenp1 שמתחילה ב "תמונת מצב ביטחונית של ישראל על פי ארבעת קציני המודיעין הפיקודיים של צה"ל"

כולם רעבים לתקציב.
אגב, גם אני. אם יש למישהו כסף מיותר אחרי שנותנים לכל הבטחון, אני רוצה מורים טובים וגננות טובות ופקידי מכס יעילים ומשרד חקלאות מועיל עם שירותים וטרינריים מעולים ובתי חולים עם קיבולת ושהמנקות במתקנים לא יהיו רק עולות מאתיופיה, רוסיה ונשים ערביות.
אני גם רוצה אנשים ברמה במע''ץ (שקיבלו שם חדש במליון שקל, החברה הלאומית לדרכים, כן , בטח) ושיפסיקו לחלוב עשרות מליונים על כל מחלף וצומת.

די. הבנו. יש הרבה ערבים רעים, יש להם הרבה רקטות וגם טילים. יופי.
תסתדרו כבר. אני מתחייל בבלגן בצאלים, הנגדים המקצוענים מועטים, קצינים וחיילים ומדריכות ברמה לא טובה.
תתקנו את זה.
אם תהיה מלחמה גדולה עם איום גבוה על האזרחים, אז כל המדינה תצטרך לעצור את הנשימה לכמה שבועות, כמו ב-67, כמו ב-73, ולהרביץ בכל הכוח. כל הכוח.
עד אז, אנחנו מדינה שיש לה (גם) צבא. לא להיפך. אם יש כסף למחשב נייד ורכב צמוד וסמארטפון, אז סימן שלא גמרנו לגרד כל שקל ולמצות טוב טוב כל מתגייס.
מישהו בחן פעם כיצד מנצלים את מחזורי הגיוס מבחינת כוח עבודה זמין?
אם המצב כזה קשה ואין שקלים, יתכבדו נא משרד הבטחון וצה''ל וינצלו יותר טוב את מחזורי הגיוס. לא צריך 40,000 לוחמים בכל מחזור גיוס. כן צריך אנשים שיבצעו משימות בעלות חשיבות לאומית. קדימה לעבודה.
ואם המצב לא כזה קשה, אז שקט בבקשה.
אני עדיין רותח מזה שאיזה אל''מ אמר לנו במילואים שהוא "מבין שיש לנו עיסוקים באזרחות". הוא אמור להבין שאנחנו אזרחים שגם יודעים להיות כוח צבאי בחירום. בחירום.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר