לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2014, 11:46
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אאאממממ
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "משהו דפוק בגישה אם כל פעם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
משהו דפוק בגישה אם כל פעם שמספרים על פשיעה יהודית, מעבירים הנושא למשהו אחר כמו פשיעה ערבית,

ולמה כשאנחנו מדברים על פשיעה ערבית מגיע אדון ביל בולים.. אההה sh_woll.. ומסיט מיד את הנושא ל"פשיעה יהודית"?

מה הגישה הזו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2014, 13:37
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי איציקדנה שמתחילה ב "פשיעה לאומנית ערבית = בקבוקי..."

נכון שיש הבדל בחומרת הפשע בין ריסוס גרפיטי/ניקוב צמיגי מכוניות לזריקת אבנים, אבל פשע הוא עדיין פשע, ואם מבין הערבים יש כאלה שעושים דבר עבירה כלפי יהודים, זה לא אומר שהיהודים צריכים אחרי זה להיות כמוהם, לקחת את החוק לידיים, ללכת לסגור חשבון ולבצע פעולות "תג מחיר" נגד ערבים שלא עשו להם כלום. אני מאמינה בעיקרון פשוט: שנאה גוררת שנאה שגוררת עוד שנאה שגוררת עוד יותר שנאה, והכל בתוך מעגל קסמים של שנאה , שמסרב להיגמר, ואני לא יודעת מה איתכם, אבל לי נמאס... מתי שהוא בסכסוך אמור להגיע כבר השלב שלשני הצדדים, או לפחות לאחד מהם נמאס, לא? או שאולי במקרה הנ"ל הסוף אף פעם לא יגיע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר