לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2015, 13:45
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הוא גם חובב של אנטישמים מכחישי שואה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "חפרו לי עליו אתמול... ועל מות..."

אני מתייחס כמובן לפול אייזן (מכחיש שואה ואנטישמי מהזן הנאלח והפחדני ביותר) והארגון שהוא עומד בראשו. יש לדעת כי אייזן וארגונו נחשבים מוקצים מחמת מיאוס אפילו בקרב האנטי ישראלים הקיצונים ביותר אשר חוששים מזיהוי בין "אנטי ציונות" ובין אנטישמיות. אייזן טוען בדיוק ההפך-שה"יהודתיות" היא בבסיס הציונות.
לעומתם, לקורביין אין כניראה בעיה מיוחדת עם האיש או דיעותיו. הוא תרם לו כסף ואף נכח במספר ארועים שהחמוד ארגן. יותר מכך, אייזן עצמו פרסם באינטרנט שהשנייים מקורבים מזה כ-15 שנה.
ממליץ לקרוא קצת מכתביו של אייזן זה ואיך הוא מנסה לרחוץ בנקיון כפיו. מצד אחד הוא לא מכחיש שואה, מצד שני הוא רואה בדברי מכחישי השואה כמשכנעים. הוא לא חלילה נאצי או פרו נאצי, אבל הוא מוצא לנכון להעמיד את המשטר הנאצי "בקונטקסט" ולציין שהיטלר היה ועודנו דמות נערצת בעם הגרמני, ובצדק. וכו' וכו'
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר