לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2005, 12:41
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלום! שאלה בנוגע לפרופיל, והתייעצות בנוגע להתגייסות.

אוקיי,

עברתי לפני שנתיים בערך ניתוח בגב לתיקון עקמת, זה פרוצדורה לא כל כך מסוכנת אבל בואו נגיד שמעורב בזה החדרת 2 מוטות טיטניום במשקל 3 ק"ג המקבעות את עמוד השדרה. נאמר לי בצו הראשון כי הפרופיל שלי ינוע בין 45 או פטור, ואפשרי דחיית גיוס בשנה.
** שימו לב שאני לא עיוותתי את המציאות או ניסיתי "להשתמט" או להוריד פרופיל אלא פשוט באתי כמו שאני וזה מה שהרופא אמר. **

בעוד שבועיים בערך יש לי זימון לאורתופד, ורציתי לדעת ממה שממעתם אם הצבא נוטה לשחרר חבר'ה שעברו ניתוח זהה לשלי בגב, ואם זה תלוי ב"הבעת מוטיבציה" או "אי מוטיבציה" שלי.

כדי להשתחרר מהצבא לא חסר לי קומבינות, ואני בהתלבטות. מצד אחד עומדת החובה האזרחית שלי, והרצון לעמוד שווה לשווה אל מול כל אחד שחושב שיכול להטיף לי על ה"שמאלנים המשתמטים הצפונים האלה" ולהסביר לו מאיפה משתין הדג. מצד שני, יש בי משהו שאומר לי לחשוב פעמיים לפני שאני מצטרף לצבא שאני הרבה פעמים לא מסכים עם המעשים שלו, אני לא בטוח שאני רוצה להיות בורג במערכת שגורמת בעקיפין (או בעצם לא כל כך) למוות של אזרחים חפים מפשע וסבל והתעללות באוכלוסייה אזרחית (ואני מדבר על הדברים הלא הכרחיים).

אני מבקש מכם לא לשפוט אותי על דעותיי, אלא לנסות להסתכל על העניינים מנקודת המבט שלי - בתור אחד שלא מסכים עם *כל דבר* שצה"ל עושה, למרות שאני יודע להעריך את הלוחמים ומתיימר להבין (עד כמה שאפשר) את הקושי בעבודתם. - מה אתם הייתם עושים?

ובקשר לפרופיל, יש לכם מושג?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר