לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2006, 21:15
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "ידוע לך אולי הסיבה לשימוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
ידוע לך אולי הסיבה לשימוש במשרוקית של המא"ג חשן לעומת המשרוקית/ווסת גזים במאג חי"ר?

אני שואל מפני שאני זוכר תקלה קבועה במקביל שאחרי כמה עשרות או מאות כדורים היה מתחיל לירות בבודדת במקום צרורות (אם אני לא טועה, אז זאת תקלה שנגרמת ע"י הצטברות פיח במשרוקית).

מה שאתה מתכוון אליו נגרם כתוצאה מהצטברות פיח במשרוקית, וסתימה מלאה של החור, מה שמונע מעבר של גזים חזרה כדי לדחוף את המכלול לאחור. כנ"ל יכול לקרות גם מהרכבה לא נכונה של המשרוקית - החור במשרוקית לא תואם את החור בקנה.

תקלה נפוצה לא פחות היא "מא"ג משתולל" - מאג שיורה בלי הפסקה, נגרם בדר"כ כתוצאה מסתימה חלקית של חור המשרוקית, מה שאומנם דוחף את המכלול מספיק כדי לגרוף כדור, אבל לא מספיק כדי להיתפס מאחור במקרה של הורדת האצבע מההדק. יכול גם להיגרם מדוקרן שחוק, שלא נתפס במקום שלו.

אגב, השימוש הוא תמיד על מצב 2 במשרוקית - כשההבדל בין החורים זה בקצבי האש - חור 1 היותר קטן 600-700 כדור בדקה, חור 2 - 800-900 כדור בדקה וחור 3 כ1100 כדורים בדקה.

המלצה לניקוי משרוקית - לטבול לכרבע שעה בשמן בלמים 9040, זה מוריד יופי טופי את הפיח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2006, 09:08
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "לא, מהסיבה הפשוטה שהוא כבר לא..."

ידוע. הוא היה רלוונטי בימים שבהם התפיסה הטקטית הייתה שטנקים מסייעים לחי"ר, ואפילו היה איש צוות ספציפי שהפעיל אותו. מאוחר יותר הוא הוסר ככל הנראה כי התפיסה השתנתה מטנק סיוע לטנק מערכה.
אבל דווקא היום כשטנקים משום מה ממלאים תפקיד גם בעימותים נמוכי עצימות ואפילו בלוחמה אורבאנית, ומחוסר משווע בנגמ"שי לחימה ראויים לשמם - אולי יש מקום לתפיסה של טנק כ"ספינת תותחים" עם יכולת לייצר אש ליותר מכיוון אחד.
זכורים לי פיתוחים (שבדיה? גרמניה?) של טנקים חסרי צריח שבהם התותח יוצא מהתובה והצידוד מתבצע באמצעות סיבוב כל הטנק. בטנקים כאלו נראה לי שמקלע תובה הוא צורך הכרחי. האם קו הפיתוח הזה נזנח לחלוטין?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר