לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2006, 19:41
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hybrid89 שמתחילה ב "מוסע לפולין ומתלבט בין כמה דברים - אשמח לעזרה"

באוטובוס שלנו היו מים רותחים... אבל גם בבוקר היינו מכינים אוכל להמשך היום במלון
לא שמתי לב לשקעים שם...כי לא הייתי צריכה להטעין....הפלא היה כבוי רוב הזמן...הייתי מדליקה אותו רק כדי להתקשר לאמאבא בסוף כל יום... לא צריך שם פלאפון...אלא אם כן ישלך שם מצלמה.. קח מתאם לכל מקרה..
הטיסה שלנו הייתה בספטמבר שנה שעברה...וכל יום היה מזגאוויר שונה, פעם חם+גשם, פעם קפוא וסוער, פעם נעים, פעם קריר.... אין לי מושג מה הולך שם עכשיו.... תבדוק באינטרנט
אבל כנראה שקר, אז תביא בגדים חמים מאוד (עדיף שכבות) ומטריה שלא תתפרק מהרוח..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2006, 12:27
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Eyalco88 שמתחילה ב "לגבי מתאם, כשאני יצאתי לקחתי..."

כשאני הייתי בפולין עם המשלחת היה יום אחד ממש ממש קר ולבשנו גם ג'ינסים וזאת טעות...כשקר אני מציע לך ללבוש טרייניג כזה מחמם ..ג'ינס לא מחמם..

תיקח כפפות וכובע צמר כי באמת די קר(ואני אחד שאף פעם לא קר לו)...אני אישית הלכתי עם חולצה קצרה וקפוצ'ון די דק...לא הלכתי עם מעילים שמה כי לדעתי בתקופה הזאתי לא עד כדי כך קר...(וחוץ מזה חלק מהחוויה היא לקפוא ביחד)

ואל תשכח לצלם...לי אישית יש אלבום די גדול עם מלא תמונות..(אני חושב שיש אפשרות לצלם במצלמה דיגילית אבל אפשר לפתח מזה גם תמונות כמו בפילים..לדעתי זה הרבה יותר טוב כי ככה זה נשמר וזה לא על איזה דיסק שיכול להיעלם או לא יודע מה...זה נשאר תמיד באלבום ורואים את זה ככה כולם וזה הרבה יותר נחמד לדעתי..)

**אמצעי הגנה(ואני לא מדבר על אקדח)..תתפלא אבל פולין עושה משהו לבנות(כנראה זה משהו באוויר שם)

עריכה:טעות בשרשור...התגובה מכוונת לפותח האשכול ולא לזה שמעליי..

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר