לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 18:48
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
עם כל הפטריוטיות על זה שהכוונת היא כחול לבן למהדרין אני חייב לציין ש...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי bentzra שמתחילה ב "בכוונת יש גז רדיואקטיבי שמספק..."

היא נחשבה לכוונת ההשלכה החלשה בין מבין הכוונות המובילות(וכמובן שאני לא מכליל בכלל כוונות כמו אלביט)כוונת הMARS היא אחת הכוונות השלכה הטובות בולם,היא פועלת ע"פ בטריות והיא מספקת נקודה אדומה חזקה בכל שעות היום,הטרג'יקון ריפלקס נחשבת גם לכוונת השלכה מעולה,אשר נותנת נקודה איכותית בכל שעות היום,יחידת השלדג ידוע כהיחידה שמשתמשת הכי הרבה עם הכוונת הזו,לצערנו אין הרבה הקצאות בצה"ל לכוונת הטרג'יקון ריפלקס,לכן רק יחידות עילית מחיה"א משתמשות איתה,ויחידות מיוחדת אחרות(ימ"מ,מצדה וכ'ו...)
בכל אופן בלי קשר,המפרולייט היא עדיין כוונת מעולה,רק חבל שחברת מפרולייט לא ממשיכה לפתח את הדגם,ולשדרג אותו(בדומה למה שITL וטרג'יקון עושות...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 00:42
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
תגובה אחת, הרבה טעויות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "עם כל הפטריוטיות על זה שהכוונת היא כחול לבן למהדרין אני חייב לציין ש..."

כוונת הMARS היא אחת הכוונות השלכה הטובות בולם,היא פועלת ע"פ בטריות והיא מספקת נקודה אדומה חזקה בכל שעות היום
נכון. וכשנגמרות הסוללות אפשר לזרוק אותה לווסט ולהרים כוונות ברזל, כי אין כל גיבוי להקרנה או כוונות ברזל.

הטרג'יקון ריפלקס נחשבת גם לכוונת השלכה מעולה,אשר נותנת נקודה איכותית בכל שעות היום.
לא יודע למה שלדג משתמשים בכוונת הזאת, אני כן יודע שאחרי מלחמת המפרץ 2003 כל זרועות צבא ארה"ב זרקו את הכוונת בגלל
א - חלון קטן מדי
ב - נקודה חלשה, אלא אם נעשה שימוש בעדשת קיטוב חיצונית (פולרייזר) שמסרבלת את השימוש

בכל אופן בלי קשר,המפרולייט היא עדיין כוונת מעולה,רק חבל שחברת מפרולייט לא ממשיכה לפתח את הדגם,ולשדרג אותו (בדומה למה שITL וטרג'יקון עושות...)
כן? אתה בטוח? אני מתערב שאין לך שמץ של מושג מה הולך במעבדות של מפרולייט, אבל זה בסדר - תן לי כמה ימים ואתה כבר תראה מה בישלו שם בשבילך...

ישן 26-11-2006, 01:00
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כמה דברים נוספים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תגובה אחת, הרבה טעויות"

ה-MARS בניגוד למפרולייט היא כוונת מאוד מאוד יקרה (ואני מדבר על מאות דולרים לחתיכה), ולכן העדיפו לקנות כמות מספיק גדולה של מפרולייטים ככה שלכל לוחם חי"ר (וגם חלק מהחילות האחרים) יהיה כוונת השלכה על הנשק.
כמו שאמר סירפד הבעיה העיקרית ב-MARS זה התלות העצומה בסוללות, ולא מדובר פה בסוללות שמחזיקות חודשים, או אפילו שבועות.

אם כבר רוצים להחליף את המפרו לכוונת איכותית יותר (שגם עולה יותר כמובן), הטריג'יקון רפלקס היא לדעתי דווקא לא הבחירה הטובה (רחוק מזה). כוונת ה-Aimpoint (הכוונת שרוב צבא ארה"ב משתמש) היא לפי מה שקראתי ושמעתי כוונת מצויינת, שאמנם פועלת על סוללה, אבל סוללה שאמורה לתת 50,000 שעות פעולה.

נראה לי שעכשיו כדאי ללכת לישון, לא כדאי להגיע עייף לבקו"ם :/
ישן 30-11-2006, 19:28
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "כמה דברים נוספים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RP.
ה-MARS בניגוד למפרולייט היא כוונת מאוד מאוד יקרה (ואני מדבר על מאות דולרים לחתיכה), ולכן העדיפו לקנות כמות מספיק גדולה של מפרולייטים ככה שלכל לוחם חי"ר (וגם חלק מהחילות האחרים) יהיה כוונת השלכה על הנשק.
כמו שאמר סירפד הבעיה העיקרית ב-MARS זה התלות העצומה בסוללות, ולא מדובר פה בסוללות שמחזיקות חודשים, או אפילו שבועות.

אם כבר רוצים להחליף את המפרו לכוונת איכותית יותר (שגם עולה יותר כמובן), הטריג'יקון רפלקס היא לדעתי דווקא לא הבחירה הטובה (רחוק מזה). כוונת ה-Aimpoint (הכוונת שרוב צבא ארה"ב משתמש) היא לפי מה שקראתי ושמעתי כוונת מצויינת, שאמנם פועלת על סוללה, אבל סוללה שאמורה לתת 50,000 שעות פעולה.

נראה לי שעכשיו כדאי ללכת לישון, לא כדאי להגיע עייף לבקו"ם :/

בוא נגזים...

תלות עצומה בסוללות?! המארס ע"פ נתוני יצרן אמורה לספק 700 שעות עבודה. זה כמעט חודש (29 ימים) של עבודה נון סטופ. אם אתה לוקח בטריה ספייר (ואתה תמיד לוקח בטריות ספייר, גם לאמר"ל) יש לך חודשיים עבודה לכוונת מעולה, שקופה לחלוטין עם ציין סמוי או גלוי. לדעתי מלבד האיאוטק אין למארס מתחרים. זה אחרי שיריתי גם עם טריג' ריפלקס, מפרולייט ואלביט. לא יריתי עם איאוטק לכן אני לא חווה עליה דעה.

האמת? אני עם אותה סוללה כבר קרוב לשלושה חודשים. ובחיים לא יצא לי לשמוע על מישהו שהחליף בטריה במארס באמצע פעילות.

בקיצור, כוונת טובה, אמינה, שקופה לחלוטין, עם ציין ומאד קלה לאיפוס.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 26-11-2006, 00:21
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
עיקרון פעולת כוונת השלכה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "למה לא פשוט לעשות כוונת פרפרית\להבית קבועה ב M16?"

1. נקודה מוארת בצבע, גודל וצורה מסוימים (משיקולי טווח ורגישות של העין. הנקודה גדולה יחסית כדי שהעין תבחין בה בקלות בירי מהיר, אך בירי לטווח ארוך היא יכולה להיות גדולה מהמטרה- לכן יש לאפס לחלק העליון של הנקודה).
2. הנקודה נמצאת במוקד עדשה, כך שהיא מדומה לאינסוף מבחינת הצופה (משתמש חדש יחפש את הנקודה על העדשה ולא יראה דבר. בטווח של מטרים בודדים הנקודה נראית "מאחורי" המטרה ואז כמובן קשה להתמקד בשתיהן- לכן יש כוונת "הולוגרפית" בה יש נקודה המדומה לאינסוף ומסגרת המדומה לטווח קצר).
לכלוך מועט על פני העדשה (אבק, בוץ) לא ימנע ראיית הנקודה.
3. החלק הנחמד: לפני העדשה יש מסנן בצבע הנקודה ועדשה נוספת, הפוכה לזו של 2.), כך שסה"כ המטרה לא מוגדלת או מוקטנת, וצבעה כמעט טבעי. בנוסף, בגלל המסנן אי אפשר ראות את הנקודה מכיוון המטרה.
אפשר להבחין בכך בקלות כשמסתכלים על מטרה בצבע אדום/כתום- היא נראית כחלחלה.
(היו כוונות בשנות ה-80' ללא 3): פשוט שפופרת אטומה בה ניתן לראות נקודה אדומה ממוקדת באינסוף. את המטרה רואים בעין השניה).
4. את הנקודה יש להאיר איכשהוא:
- בחלק מהכוונות: סוללות (יש כוונות בהן הסוללה מספיקה לאלפי שעות, וניתנת להחלפה בקלות- נקודות כאובות בכוונת האלביט).
- סיב אופטי האוסף אור מקדמת הכוונת (וכך בהירות הסיב מתאימה בערך לרמת התאורה במטרה).
- טריטיום לתאורה בלילה. טריטיום הוא יסוד רדיואקטיבי בעל אורך חצי חיים של 12.3 שנים [קל לזכור]. כלומר, כוונת בת 12 שנים תאיר בלילה בחצי העוצמה מביום ייצורה, בת 25- 1/4 העוצמה וכו'.
תאורת הנקודה מתוכננת גבוהה דיה לכיוון על מטרה בהירה מאוד, ונמוכה דיה למנוע סינוור של מא"כ.
5. כדי לאפס את הכוונת, הנקודה נמצאת על שני צירים (צידוד והגבהה).

איורים נמצאים כאן:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E4%F9%EC%EB%E4
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר