לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2008, 22:27
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "וגם זה לא יעזור"

זה מזכיר לי סיפור שקראתי פעם ב"שמצבוק" - ספר השמצות הדדיות שניהלו פקידות המבצעים בבסיס חיל אוויר מסוים. לא הייתי אמור לקרוא את השמצבוק, אבל גם לא הייתי אמור להיות בתוך הבסיס הזה, ונדמה לי שכבר סיפרתי את סיפור ההסתננות לתוכו.

ומעשה שהיה, כך היה (השלמתי מהזיכרון ואת מה ששכחתי או היה חסר ייפיתי קצת - סיפור אמיתי הוא לא בהכרח כזה שהתרחש, אלא כזה שיכל להתרחש).

יום אחד הגיעה לבסיס פקידת מבצעים חדשה, שהייתה מאוד מבולבלת, או בצהלי"ת מדוברת שוקיסטית. וגם קצת מעופפת עוד מהאזרחות. בעודה יושבת במיפקדת הכנף ומפלבלת בעיניה בהלם היא שמעה את חברותיה מדברות על כל מיני דברים שחרגו מהבנתה הפעורה. בין היתר, היא שמעה ראשי תיבות מוזרים - מב"ס.

"מה זה מב"ס?" שאלה הזאטוטה וחברותיה ה"טובות" ששמחו נורא "לעזור" אמרו לה בלי לחשוב פעמיים "מב"ס זה ראשי תיבות של "מסתובב בבסיס"".

שמחה וטובת לב יצאה החייל הטרייה לטייל בבסיס, נכנסה לכל מיני מקומות שלא היתה אמורה להכנס אליהם והלכה לאיבוד. לפתע הופיע מולה גבר מקריח, סמוק פנים ובעל שיניים רעות כשל חולדה. המעופפת הצעירה לא שמה לב לדרגותיו ולא טרחה להצדיע, והמשיכה לדשדש על הדשא שאסור לדרוך עליו, כשחולצתה משתרבבת ברישול מחוץ למכנסיה בניגוד לכל מיני תקנות. וזאת עלינו לדעת - בבסיס התקיימו כל מיני קורסים, ועל החיילים נדרש להקפיד על הופעתם לבל ישמשו דוגמא רעה לחניכים.

"מי את ומה את עושה כאן בדיוק?" שאל הקירח בעודו נועץ בנערה מבט זועם. "אה, אני מב"ס" ענתה הטפשונת בחיוך רחב, גאה להפגין את שליטתה בסלנג המקומי, לכאורה. "באמת?" שאל הקירח כשפניו משחירות כשולי קדירה ווריד גדול מתנפח במצחו. "את המב"ס? את לא רואה שאני הסמב"ס?".

כנראה שאותה פקידת מבצעים ניחנה בכישורים אנליטיים שהחבר'ה מפורום צילום יכנו "פוקוס רך". אבל הפעם איכשהו היא חשבה שיש לה הברקה: "סמב"ס? זה ראשי תיבות של "סתם מסתובב בבסיס"?".

ומה היה בסוף? שבת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר